Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arena'da son 900 koltuk

Henüz Ağustos ayından 45 bin rakamına ulaşan sarı kırmızılı kulüp, 900 kişilik VIP satışın ardından stat kapılarını 2014 Ağustos’una kadar kapatacak.

Ali Naci Küçük
SON GÜNCELLEME

CİMBOM’un mabedi Türk Telekom Arena’da son 900 koltuk… Bu sezon 45 bin adetle rekor düzeyde kombine satış rakamına ulaşan ve Şampiyonlar Ligi ile Türkiye Süper Ligi maçları için kalan 2 bin 500 bileti iki ayrı paket halinde tüketen Galatasaray Kulübü, yoğun talep sonrasında 900 adet yeni VIP koltuğunu da satışa çıkardı.
Spor Toto Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi maçları için tüm kontenjanını Ağustos ayından tüketen sarı kırmızılılarda, son 900 koltuk ise bugünden itibaren taraftarlara sunulacak.

FİYATLAR 3 İLE 6 BİN DOLAR

G.SARAY, kombine geliri olarak bu sezon yaklaşık 66 milyon dolar elde ederken, ‘Lig paketi’ adı altında sunulan 16 maçlık programla da 6 milyon liraya yakın gelir sağlamayı başardı. Sarı kırmızılı kulüp, Arena’daki bu son 900 VIP koltuğun satışı ile ‘stat gelirini’ daha da yukarıya taşımış olacak. Bugün satışa çıkacak olan 900 VIP koltuğun fiyatı ise 3 bin dolar ile 6 bin dolar arasında değişiyor. Cimbom’un gerek Türkiye’deki şampiyonluk mücadelesi sonunda dördüncü yıldızı takma ihtimali, gerekse de Devler Ligi’nde Real Madrid ve Juventus gibi önemli rakiplerle eşleşmesi taraftarların biletlere ilgisini artırıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler