« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arena Avrupa’da ilk 10’da

Türk Telekom Arena, insanların yer bildirimi yapmasını sağlayan sosyal paylaşım sitesi Foursquare’da, Avrupa’nın en çok ziyaret edilen 9. stadı oldu.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

SÜPER Lig’in şampiyonu Galatasaray, sosyal medyada da lider olduğunu gösterdi... Sarı kırmızılı kulübün yükselen popülaritesini, sosyal dünya verileri de kanıtladı. Galatasaray Kulübü pazarlama faaliyetlerinde büyük önem taşıyan sosyal medya platformunda, taraftarının da yüksek desteği ile Avrupa’nın en büyük 10 kulübü arasındaki yerini sağlamlaştırdı.

HER 100 kişiden 1.8’i TÜRK TELEKOM ARENA’YA geldi

TT Arena, Avrupa’da en çok ziyaret edilen statlar arasında ilk 10’a girdi. FourSquare verilerini inceleyen Spotistic.com sitesi Şampiyonlar Ligi finali öncesinde Avrupa’daki takımlar ve stadyumlarını mercek altına aldı. Ve en çok ‘check-in’ yapılan stadyumlar arasında Arena, 9. sırada yer aldı. Her 100 kişiden 1.8’inin Arena’da yer bildirimi yaptığı raporlandı.

10 üzerinden 9.2 puan

YAPILAN incelemeye göre, TT Arena, Foursquare’da en çok oylanan stadyum listesinde de kendisine 10. sırada yer buldu. 10 üzerinden 9.2 puan alan Arena, 10. sıradan listeye girdi.

Birinci Bernabeu

EN fazla kişinin yer bildirimi yaptığı stadyum Avrupa’da Real Madrid Kulübü’nün Santiago Bernabeu Stadı olurken, 2. sırada Nou Camp ile Barcelona ve 3.’lükte ise Emirates Stadyumu ile Arsenal yer aldı.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz