ARDAHAN HABERLERİ

Ardahan’da Asker Uğurlama Coşkusu

IHA
31.10.2015 - 14:01Son Güncelleme :

ARKADAŞLARINI ASKERE UĞURLAMAK İÇİN İLDE KONVOY OLUŞTURAN GENÇLER, BAYRAKLARLA DONATTIKLARI ARAÇLARLA KENT MERKEZİNDE DAKİKALARCA TUR ATTILAR.

IHA

Arkadaşlarını askere uğurlamak için ilde konvoy oluşturan gençler, bayraklarla donattıkları araçlarla kent merkezinde dakikalarca tur attılar.
Vatani görevini yapmak için askere gidecek olan Fırat Koç için arkadaşları konvoy oluşturdu. Türk bayrağıyla süsledikleri araçları ile şehir turu atan gençler, her yıl olduğu gibi, kutsal göreve gidecek olmanın heyecanı ile konvoylar oluşturarak zaman zaman trafiğe de zor anlar yaşatıyorlar.
Asker uğurlamaları nedeniyle oluşturulan konvoy trafiği olumsuz etkilerken, araçları durduran gençler, "En büyük asker bizim asker" sloganları attı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ardahan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ardahan ilinden Ardahan’da Asker Uğurlama Coşkusu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 14 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ardahan’da Asker Uğurlama Coşkusu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı