Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda'dan Aziz Yıldırım'a gönderme

Galatasaray'ın genç kaptanı Arda Turan, Fenerbahçe'nin 2-1 yenildiği Eskişehirspor maçından sonra hakemlere yüklenen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a göndermede bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Arda Turan / Galeri

Arda, sosyal paylaşım sitesi "twitter"da yazdığı mesajda, "Aziz başkanın böyle mazaretleri göstererek konuşması gerçekten çok üzücü." dedi. 

Bir süre, "Maçta bir tane pozisyon bulamayıp hakemleri suçlamak kadar kolay bir şey yok ülkemizde. Bir çok pozisyon izledim, bence senenin en iyi hakemiydi." yazan Twitter hesabında, bu sözler bir süre sonra kaldırıldı. 

Arda ayrıca sayfasına, "Yarın liderlik için, sizin için sahadayız.." yazdı. Genç oyuncu ilk yarıyı lider bitirmek istediklerini de belirterek, "Hedefimiz ilk yarıyı lider bitirmek. Siz de göreceksiniz ki bu olacak. Sabah toplantısında bunu konuştuk. Her şey büyük Galatasaray taraftarına..." dedi.

Elano'nun "Maçta pas alamıyorum" sözlerini de değerlendiren genç kaptan, "Elano'nun 'Arkadaşlarım yüzünden böyle oynuyorum' demesi asılsız bir haber. Kendisiyle konustum ve böyle bir şeyin imkansız olduğunu söyledi." yorumunda bulundu.

Bir çok ünlü için sahte hesap açılan Twitter'da, Arda Turan'ın bu sözler hakkında ne açıklama yapacağı merakla bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler