« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda ve Gökhan da Romanya’da yok!

Kritik mücadele öncesi kampta keyifler kaçtı. Üst solunum yollarından rahatsızlanan Arda ile Gökhan Gönül’ün Bükreş’te oynamasının zor olduğu belirtildi. İddialara göre Selçuk'tan yayılan virüs yıldızları yatağa düşürdü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ZORLU Romanya maçı öncesi A Milli Takım’dan iki kötü haber daha geldi. Umut Bulut ve Burak Yılmaz’dan sonra Gökhan Gönül ile Arda’nın da oynamasının zor olduğu öğrenildi. İkili, Kasımpaşa Stadı’ndaki idmana çıkmazken, üst solunum yollarından rahatsızlanan Arda ile Gökhan’ın iki gündür serum tedavisi gördüğü belirtildi. İki futbolcu için seferberlik ilan edilirken, son durumlarının bugün belli olacağı öğrenildi. İddialara göre üst solunum yollarındaki rahatsızlık kampa hasta olarak katılan Selçuk'tan bulaştı ve takımın diğer yıldızlarını da yatağa düşürdü.

‘TERİM’İN GELMESİ BÜYÜK DEZAVANTAJ’

ÖTE yandan yarın karşılaşacağımız Romanya’nın tecrübeli forvet oyuncusu Ciprian Marica Türkiye’nin kendilerinden çok daha iyi bir takım olduğunu vurgularken “Fatih Terim’in yeniden göreve gelmesi bizim için dezavantaj. Terim, takımını maçtan önce çok iyi motive etmeyi bilen bir teknik direktör. Bu kesinlikle bizim için iyi bir durum değil” ifadelerini kullandı.

Umuda yolculuk

MİLLİ Takım, Romanya ile yarın oynayacağı maç için bugün Bükreş’e gidecek. Özel bir uçakla Bükreş’e hareket edecek milliler, son çalışmasını karşılaşmanın oynanacağı Bükreş Ulusal Stadı’nda yapacak. Terim ile bir futbolcu, basın toplantısı düzenleyecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz