« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda Ural Turnuvası 11 Eylül'de

Karaciğer yetmezliği nedeniyle genç yaşta yaşamını yitiren İzmirli basketbol hakemi anısına her yıl geleneksel olarak düzenlenen Arda Ural Dörtlü Basketbol Turnuvası’nın yedincisi, 11-13 Eylül tarihlerinde yapılacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İzmir Basketbol İl Temsilciliği ile Gelişim Koleji’nin ortaklaşa organize ettiği turnuvaya bu yıl, Gelişim Koleji’nin yanı sıra mackolik.com Uşak Üniversitesi, BEST Balıkesir ve Akhisar Belediyespor takımları katılacak.

Karşılaşmalar Gelişim Koleji Spor Salonu’nda oynanacak. İzmir Basketbol İl Temsilcisi Halil Öztürk, Arda Ural Turnuvası’nın her geçen sezon daha önemli bir konuma yükseldiğini söyleyerek, “Böylesine anlamlı bir turnuvanın düzenlenmesini sağlayan herkese teşekkür ederim” dedi.
 
Gelişim Koleji Genel Menajeri Namık Yazlar ise bu yıl 7. kez düzenlenen turnuvanın TB2L takımları için ciddi bir sınav olduğunu belirterek, “Arda Ural Turnuvası, lig öncesi herkesin durumunu görebileceği bir organizasyon. Böyle bir turnuvaya ev sahipliği yapmak bizleri mutlu ediyor. Bu yıl da heyecanlı maçlar basketbolseverleri bekliyor” diye konuştu.
 
Turnuvanın programı:

11/Eylül/14:30 Gelişim Koleji – Akhisar Belediye
11/Eylül/16:30 Best Balıkesir – Maçkolik Uşak

12/Eylül/14:30 Gelişim Koleji - Best Balıkesir
12/Eylül/16:30 Maçkolik Uşak - Akhisar Belediye

13/Eylül/12:30 Maçkolik Uşak - Gelişim Koleji
13/Eylül/14:30 Best Balıkesir - Akhisar Belediye
 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz