Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda Turan’ın araba jesti

Kaptan, kampta başarılı bir performans gösteren Emre Çolak’a verdiği sözü tuttu. Genç futbolcuya Golf marka bir araba hediye etti.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
KAPTANLIK Arda Turan’a yaradı? Milli oyuncu sezon öncesi yapılan hazırlık kampında kardeşi gibi sevdiği Emre Çolak’a, “Sen böyle oyna, ben sana ‘0’ model bir araba alacağım” dedi. Avrupa Ligi ilk maçı sonrası Çolak’a, “Daha araba beğenemedin mi?” diye soran milli oyuncuya Çolak, “Beğendim ama çok pahalı” yanıtını verdi. Bu cevap sonrası ikili önceki gün eski yönetici Abdurrahim Albayrak’a gitti. Bu ziyaret sonrası ikili Volkswagen Golf marka bir araba alarak Albayrak’ın yanından ayrıldı.

Emre Çolak, bu jest sonrası, “Kaptanım bana araba alacağını söylüyordu. Bu da gerçekleşti. İlk kez araba sahibi oldum. Arda ağabeye teşekkür ederim” dedi.

Kazanınca öder

Albayrak ise bu tür dayanışmaların yalnızca G.Saray’da olduğunu açıkladı. Dünkü karşılaşma öncesi ise Arda olayı doğruladı. Kaptan, Emre’ye kampta söz verdiğini belirtip, “Emre, çok yetenekli ve gelecekte çok iyi başarılara imza atacak bir futbolcu. Kazanınca parasını geri ödeyecek” diyerek esprili bir şekilde bu olayı doğruladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz