Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda Turan çok iyi dayandı

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Çek Cumhuriyeti maçında iyi bir performans gösteren Arda Turan için “Onun kafasının rahat olduğu zaman neler yapabileceğini herkes gördü. Bunca zamandır, her gün gazete manşetlerine çıkan kaptanım vallahi iyi dayandı. Arda Turan hiçbir yere gitmiyor ve bizimle kalacak” diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Polat, takımdan ayrılması gündemde olan bir başka futbolcusu Servet Çetin için ise, “Geçtiğimiz yıldan beri Avrupa’da oynamak istiyor. İyi bir teklif gelirse neden  olmasın” dedi.

Semih’le ilgimiz yok

ADNAN Polat, gündemde yer alan Fenerbahçeli Semih’in transferi konusunda, “Herkes bir şeyler yazıp çiziyor, sonra bunu yazanlar kendileri de inanıyor. Bir kere soruyorum; Semih’in Fenerbahçe ile sözleşmesi var mı yok mu, bu bile sürekli tartışılıyor. Net olarak söylüyorum Semih’le ilgimiz yok” ifadelerini kullandı.

Anayasa  değişiyor

ADNAN Polat, GS TV’ye “tüzük tadili” konusunda açıklamalarda bulundu. “G.Saray tüzüğü, G.Saray’ın anayasasıdır. Dolayısıyla bir anayasa değişikliği yapma durumumuz var” diyen Polat, şunları söyledi: “G.Saray tüzüğünün hem günün koşullarına, hem kanunlara uyarlanması söz konusu. Onun için ben tüm G.Saraylılara 29 Mayıs’taki kongreye katılmalarını rica ediyorum.” Bu arada dün Divan Başkanı İrfan Aktar 70 kişiye tüzük hakkında bilgi verdi, değişiklik için 750 kişinin katılmasının şart olduğunu belirtti. ? Ali Naci KÜÇÜK


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler