« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda Espanyol'a gitmez

İspanyol Kulübü Espanyol’un Arda Turan’a teklif yaptığı iddialarını yanıtlayan futbolcunun menajeri Ahmet Bulut, “Böyle bir teklif gelse de Arda gitmez çünkü listemizde Espanyol yok” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ESPANYOL LİSTEMİZDE OLAMAZ
Radyospor’da Aydın Cingöz ile Haber Aktif programına katılan Ahmet Bulut, konu hakkında “Espanyol’dan teklif  almadık. Böyle bir teklif gelsede Arda’nın kafasında Espanyol’da oynamak gibi düşünc yok. Arda’nın Galatasaray ile olan sözleşmesi devam ediyor. Adnan Polat bu konuda daha önce net konuştu. “Arda’nın ancak Avrupa’da kendi liginde zirveye oynayan bir takıma gitmesine izin vereceğim” dedi. Espanyol bu katagoride olmadığı için bizim gündemimizde zaten değil. Menajeri olarak bana bir teklif gelmedi, kulubü bir teklif geldiyse onu bilemem” diye konuştu. 

ARDA’NIN HEDEFİ TABİ Kİ AVRUPA
Arda’nın Avrupa’da oynamak istediğini ifade eden Bulut, “Arda şu anda Galatasaray’ın futbsolcusudur. Arda’nın hedefleri arasında Avrupa’da oynamak var ama Arda’nın önceliği Galatasaray’da kaptan olarak Avrupa’da ve Türkiye’de şampiyon olmak var. Tabiki Arda’nın öncelikleri arasında Avrupa’da oynamak var ve öncelikleri arasında bazı ülkeler var. Arda’nın Avrupa’nın gideceği kuyüpler bellidir.  

BARCELONA, B. MUNİH İZLİYOR
Arda’yı takip eden bir çok takımın olduğunu söyleyen Bulut, şöyle konuştu: “Arda’yı takip eden bir çok kulüp var. Benim ağzımdan Barcelona Arda’yı istiyor diyle bir açıklama duyamazssınız. Arda 22 yaşında ve çok ilgi çeken bir futbolcu. Doğal olarak Arda’yı Barcelona, Bayer Munih gibi kulüpler izliyorlardır.” 

ARDA 22 YAŞINDA VE YÜKÜ AĞIR
Arda’nın son dönemlerde düşen performanısına da değinen menajer Bulut, “Arda 22 yaşında ve Galatasaray’ın kaptanı. Arda’nın üzerinde çok ciddi bir yük var. Yazıldığı gibi Arda’nın morali bozuk değil. Arda’nın da birkaç maç kötü oynama hakkı vardır. Maç kaybettiği zamanlarda tabiki üzülüyor. Üzüntülü olduğu zamanlar oldu ama o günleri atlattı. Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar geride kaldı, Arda yaşanan olaylardan dolayı dersini aldı” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz