Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda cezaya doymuyor

F.Bahçe derbisi sonrası 3 maç ceza alan genç yıldıza, İstanbul BŞB karşılaşması sonunda olay çıkardığı için 1 maç daha ceza gelecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İstanbul BŞB maçı sonrası akredite kartı olmadığı halde zorla soyunma odasına giren ve güvenlik görevlileri ile kavga eden Arda Turan’a, federasyon tarafından 1 maç oynamama cezası verilecek. Karşılaşmanın temsilcisi Cemil Dönmez, federasyona gönderdiği raporda Arda Turan’ın stat görevlileri ile tartıştığını ve çok üzücü olaylara karıştığını ifade etti.

Raporda, Arda’nın kapıya peş peşe iki tekme vurduğu, görevlilere bağırdığı ve hakaret ettiği belirtildi. Milli oyuncunun vurduğu tekme nedeni ile güvenlik görevlisinin parmağının kapı aralığında ezildiği de öğrenildi.

Talimatı ihlal etti

Olaylı Fenerbahçe derbisinde gördüğü kırmızı kart sonrası 3 maç ceza alan Arda, soyunma odası önünde yaşanan bu olay nedeniyle de ayrıca 1 maç daha ceza alacak. Bugün Disiplin Kurulu’na gönderilecek olan genç yıldız, akreditasyon talimatını ihlal ettiği gerekçesi ile ayrıca 5 bin TL de para cezasına çarptırılacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz