« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda büyük konuşmasın

“Türkiye’de G.Saray forması giymem” diyen kaptanları için G.Saray’ın eski futbol şube sorumlusu Ergün Gürsoy bu yorumu yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’ın eski futbol şube sorumlusu Ergun Gürsoy, Arda Turan’ın iyi para verilmesi halinde Avrupa’ya gönderilmesi gerektiğini söyledi. Gürsoy, Radyospor’da katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalar yaparken, “Kimse formasını sattı edebiyatı yapmasın. Emre Belözoğlu, Avrupa’dan tekrar Galatasaray’a dönüyordu. O zamanki yönetim parasızlıktan alamadı. Galatasaray taraftarı Emre’ye tepki göstermekte haksız. Arda büyük konuşmasın, fikirleri değişir. İleride başka bir Türk takımına da gidebilir” diye konuştu.
Kewell’ın bir sezon daha Galatasaray’da kalması gerektiğini belirten Gürsoy, şunları söyledi: “Her başarısız sonucun ardından Galatasaray’da artık Arda gündeme gelmemeli. Ben onun Avrupa’ya gitmesinden yanayım. ancak İspanya, İngiltere gibi liglerde 10 numaralı formayı biraz zor giyer. Üç büyük takım birbirinde transfer yapabilir. Ben bu transferlerin bu işin tuzu biberi olduğuna inanıyorum. Birbirinden transfer yapmak bu işin rengidir. Etik açıdan bir problem yok.”


Bunları da Beğenebilirsiniz