« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda, başkana mektup yazdı

Adnan Polat’ın GS TV’de katıldığı programda, Arda Turan’ın kendisine yazdığı duygu dolu mektup okundu. Arda’nın, mektubunda kullandığı bazı ifadeler şöyle: “Tüm kalbimle söylüyorum ki siz şu anda kaybetmiş gibi gözükseniz de tarihin gerçek kazananı olacaksınız.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gerçek kazanan siz olacaksınız

Yemediniz, içmediniz, uyumadınız, savaştınız. Bu bile sizin ne kadar büyük bir insan olduğunuzu gösterir. Bunu yazarken ağlıyorum ama şunu bilin, kim ne derse desin, günahlarınızla, sevaplarınızla sizi çok seviyorum. Eğer ben bugün G.Saray kaptanıysam, sizin sayenizdedir. Size minnettarım ama yaşadıklarınızın bir sorumlusu olarak da sizden özür diliyorum. Ben yaşlanınca sevdiklerime, çocuklarıma, tanıdığım en dik duruşlu bir  Galatasaraylı’dan bahsedeceğim. Bu kişinin adı Adnan Polat’tır.”

Arda ‘Sarhoş Gözlüğü’ ile kaleyi tutturamadı

7-15 Mayıs arasında kutlanan Trafik Haftası kapsamında düzenlenen ‘Trafik Panayırı’na, G.Saraylı Arda, Beşiktaşlı Muhammet ve F.Bahçe altyapı oyuncuları katıldı. Alkolün etkisini göstermek amacıyla ‘sarhoş gözlüğü’ takıp şut atan yeşil sahaların yıldızları, kaleyi tutturamadılar.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler