GeriFutbol Arda aldığının karşılığını vermiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arda aldığının karşılığını vermiyor

Arda aldığının karşılığını vermiyor
refid:15142766 ilişkili resim dosyası

“Hep Arda, Avrupa’ya gitmeli mi diye konuşuluyor ama bana göre asıl konuşulması gereken G.Saray yönetimi onu takımda tutmalı mı! O büyük paralar kazanıyor ancak aldığı paranın karşılığında hiçbir varlık gösteremedi.”

GALATASARAY’ın eski teknik direktörü Karl Heinz Feldkamp, sarı kırmızılı takımın genç kaptanı Arda Turan’ın abartıldığını söylerken, “Aldığı paranın karşılığını veremedi” dedi. Radyospor’a konuşan Alman çalıştırıcı, geçen sezon hayal kırıklığı yaşayan G.Saray’a teknik direktör olmak istediğini söyledi. İşte, Kalli’nin olay yaratacak sözleri:

G.Saray’ı şampiyon yaparım

“G.Saray beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü takıma büyük yatırımlar yapıldı ve bu yatırımın hiçbir karşılığı olmadı. Size bu konuda esprili bir yanıt vermek istiyorum ben ve Ahmet Akçan takımın başına gelirse G.Saray tekrar şampiyon olabilir. Bugüne kadar hiçbir çalıştırıcı hakkında konuşmadım. Rijkaard için de konuşmayacağım.

Artık danışman olmam

Arda Avrupa’ya gitmeli mi diye konuşuluyor ama bana göre asıl konuşulması gereken G.Saray yönetimi Arda’yı takımda tutmalı mı! Çünkü Arda, G.Saray’da çok büyük paralar kazanıyor ancak aldığı paranın karşılığında hiçbir varlık gösteremedi. G.Saray’da artık danışman olarak çalışmam ama teknik direktör olarak seve seve çalışırım. Çünkü kendimi iyi hissediyorum.”

Polat antrenörlük yapmaya kalktı

“Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile aranız nasıl?” şeklindeki soruya Feldkamp gülerek yanıt verdi. Kalli, “Adnan Polat ile aramız çok iyi, sadece Galatasaray’dan ayrılmadan önce takıma antrenörlük yapmaya kalkıştı. Sadece o zaman Adnan Polat ile anlaşamadık. Bu olay haricinde sürekli görüşüyoruz. Hatta bu hafta Adnan Polat ile bir araya geldim” diye konuştu.

Kupada favorilerim Arjantin ve Hollanda

Dünya Kupası’nı da değerlendiren Feldkamp, “Almanya genç bir takım. Dolayısıyla çok sağlam bir kadromuz yok. Belki Almanya şampiyon olamayacak ama gelecek vaat ediyor. Mesut Özil, iyi ve genç bir oyuncu. Bu şampiyona onun için çok önemliydi kendini gösterme fırsatı buluyor. Umudum Mesut Özil’in uzun yıllar Almanya Milli Takımı’nda oynaması. Dünya Kupası’nda en güçlü takımlar Arjantin ve Hollanda. Her iki takım da güçlü kadrolara sahipler. Bu şampiyonada benim fovarim Hollanda ve Arjantin” diye konuştu.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle