« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arda ağa! Şampiyon takıma 1000'er Euro prim dağıtacak

Arda Turan, futbola başladığı takım olan ve başkanlığını babası Adnan Turan'ın yaptığı Altıntepsi Makelspor'un İstanbul 1. Amatör Lig 8. Grup'ta şampiyon olması nedeniyle büyük mutluluk yaşadı. Arda, takımdaki bütün futbolculara 1000'er Euro prim dağıtacağını açıkladı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

İstanbul 1. Amatör Lig 8. Grup’ta mücadele eden Altıntepsi Makelspor şampiyon olarak Süper Amatör Lig’e yükselmenin mutluluğunu yaşadı. Arda Turan, babasının başkanlık yaptığı ve kendisinin de futbola başladığı kulübün şampiyonluk primini üstlendi.

İspanya'nın Atletico Madrid Kulübü'nde forma giyen Arda Turan, geçtiğimiz hafta sonu büyük bir gurur yaşadı.

Milli futbolcunun doğup büyüdüğü semt olan Bayrampaşa Altıntepsi'nin takımı Altıntepsi Makelspor, İstanbul 1. Amatör Lig 8. Grup'ta şampiyon oldu.

Süper Amatör Lig'e yükselen yeşil beyazlı takımın başkanlığını ise Arda Turan'ın babası Adnan Turan yapıyor. Arda, şampiyonluk haberini alır almaz önce babasını telefonla arayıp tebrik etti, ardından da, "Bütün futbolculara 1000'er Euro şampiyonluk primi dağıtacağım" müjdesini verdi.

Arda, twitter hesabından ise “Bunu İngilizce veya İspanyolca yazmayayım da adamlar şaşırmasın. Ama bahsetmezsek olmaz. Altıntepsi şampiyon oldu!!!” diye yazarak futbola ilk başladığı takımını unutmadığını gösterdi.

Arda Turan, Galatasaray altyapısına girmeden önce futbola Altıntepsi Makelspor'da başlamıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz