Gündem Haberleri

  "Aranan tasarımcı" olma fırsatı

  Hürriyet Haber
  09.10.2007 - 11:37 | Son Güncelleme:

  Yenibiriş, Bilimer Bilişim Akademisi işbirliği ile Tasarım Kariyeri Eğitim Programı düzenliyor. Yenibiriş, bu eğitim programı ile "aranan bir tasarımcı" olmak isteyenlere çok özel bir fırsat sunuyor.

  Türkiye'nin iş ve insan kaynakları sitesi Yenibiriş, Bilimer Bilişim Akademisi işbirliği ile Tasarım Kariyeri Eğitim Programı düzenliyor. Yenibiriş, sektörün ihtiyacına uygun olarak tasarım başlıklı iş ilanlarında aranan nitelikleri karşılayacak şekilde Adobe Yetkili Eğitim Merkezi Bilimer tarafından hazırlanan bu program ile, "aranan bir tasarımcı" olmak isteyenlere çok özel bir fırsat sunuyor. Yenibiriş'te her gün yeni bir tasarımcı aranıyor. Yenibiriş ve Bilimer, bu ihtiyaca cevap vermek üzere Tasarım Kariyeri Eğitim Programı ile sektöre "aranan tasarımcılar" yetiştirmeyi hedefliyor.

  Tüm dünyanın son tasarım araçlarını içeren Adobe Creative Suite 3 Design Premium ve Web Premium Tasarım Kariyeri Eğitim Programı Türkiye'de sadece Bilimer'de veriliyor. Her iki eğitim de Temel Tasarım Teknikleri (Renk ve Tipografi, Çizim Teknikleri, Perspektif ve Fotoğraf) ile başlıyor. Design Premium eğitiminde grafik tasarımcıların kullandığı programlar olan Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Freehand, Flash öğretiliyor. Web Premium eğitiminde ise web tasarımcıların kullandığı Fireworks, Dreamweaver, Flash, Photoshop, Illustrator öğretiliyor. Her iki programın sonunda da 50 saatlik Bitirme projesi ile öğrendiklerini uygulama fırsatı bulan öğrenciler bir gerçek hayat projesini baştan sona tamamladıktan sonra Bilimer ve Adobe onaylı katılım sertifikalarını alarak mezun oluyorlar.

  Yenibiriş üyelerinin çok özel fiyatlarla katılabileceği eğitim programı hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için: www.yenibiris.com/webgrafiktasarim

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı