MENÜ
Arşiv

secim2014

secim2014 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika secim2014 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.199 secim2014 haberi bulunmuştur.

secim2014 Haberleri

Anadolu Ajansından seçim hazırlığı

Anadolu Ajansı'ndan seçim hazırlığı

Anadolu Ajansı, 7 Haziran'da gerçekleştirilecek milletvekili seçimi sonuçlarını, "AA Seçim 2015" özel yayınıyla anında duyuracak.

28.4.2015Gündem
AK Partili Aday Adayı Turgut: AK Parti Demokrasi Tarihinde Bir İlke Daha İmza Attı

AK Partili Aday Adayı Turgut: AK Parti Demokrasi Tarihinde Bir İlke Daha İmza Attı

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI VE SİYASET BİLİMCİSİ HÜSEYİN TURGUT AK PARTİNİN STK TEMAYÜL YOKLAMASINI DEĞERLENDİRDİ

24.3.2015Aydın
Cavit Bircan, 227. ÜAK Toplantısına Başkanlık Etti

Cavit Bircan, 227. ÜAK Toplantısına Başkanlık Etti

227. ÜNİVERSİTELERARASI KURUL (ÜAK) TOPLANTISI, KURUL BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTEN ADÜ REKTÖRÜ PROF. DR. CAVİT BİRCAN’IN BAŞKANLIĞINDA ANKARA YÜKSEK ÖĞRETİM KURULU KONFERANS SALONU’NDA GERÇEKLEŞTİ.

21.3.2015Aydın
Hüseyin Çelik: 27 Ağustosu oy birliğiyle aldık

Hüseyin Çelik: 27 Ağustos'u oy birliğiyle aldık

AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik AK Parti'nin 27 Ağustos'ta yeni genel başkan seçmek için kongre yapacağını açıkladı. Çelik ayrıca seçilecek kişinin hem genel başkan hem de başbakan olacağını söyledi. Görevini 28 Ağustos'ta Başbakan Erdoğan'a devredecek olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bu açıklamadan dakikalar önce AK Parti'ye geri döneceğini duyurmuştu.

12.8.2014Gündem
Ak Partinin Cumhurbaşkanı Adayı Sonunda Belli Oldu (Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan)

Ak Parti'nin Cumhurbaşkanı Adayı Sonunda Belli Oldu (Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan)

Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayını Açıkladı, Recep Tayyip Erdoğan Seçim Konuşması,Cumhurbaşkanı Adayları Belli Oldu, Recep Tayyip Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu, Selahattin Demirtaş, 2014 Cumhurbaşkanı Seçimleri, 2014 Cumhurbaşkanı Seçimleri, Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayı Belli Oldu, Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayı, 2014 Cumhurbaşkanı Seçimleri Ne Zaman, Recep Tayyip Erdoğan Seçim Konuşması, Ak Parti Cumhurbaşkanı Seçimleri İçin Başvuru Yaptı, Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Seçimleri Konuşması, Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayı Kim Oldu? Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan, Chp Cumhurbaşkanı Adayı, Bdp Cumhurbaşkanı Adayı, Cumhurbaşkanı Adayı Kim?, Ak Parti Cumhubaşkanı Seçimleri İçin Adayını Açıkladı, 2014 Cumhurbaşkanı Seçimleri, Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Adayı Oldu, Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan. Cumhurbaşkanı Seçimleri ile ilgili merak ettikleriniz, Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı adaylığının açıklanması sırasında yaşananlar sitemizde...

1.7.2014Hürriyet Arşiv
Recep Tayyip Erdoğan Seçim Logosu Açıklandı ( AKP Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan) Cumhurbaşkanlığı Seçimi 2014

Recep Tayyip Erdoğan Seçim Logosu Açıklandı ( AKP Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan) Cumhurbaşkanlığı Seçimi 2014

Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayını Açıkladı! (Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Seçim Logosu) Ak Parti'nin Cumhurbaşkanı Adayı Belli Oldu! Ak Parti'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim? Ak Parti'nin Cumhurbaşkanı Adayını Kim Açıkladı? AKP Cumhur Başkanı Adayı, AKP Cumhur Bakanı Adayı Açıklandı, AKP Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanlığı Seçimi,Recep Tayyip Erdoğan'nın Cumhurbaşkanlığı Seçim Logosu, AKP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Cumhurbaşlanlığı Son Dakika, Cumhurbaşkanlığı Seçimi, AK Parti Cumhurbaşkanı Adayını Açıkladı, Recep Tayyip Erdoğan Kimdir? AK Parti'nin Cumhurbaşkanı adayı kim? AK Parti cumhurbaşkanı adayını açıkladı, AK Parti'nin adayı Recep Tayyip Erdoğan kimdir? 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimleri, erdoğan seçim Logosu, Seçim 2014, Cumhurbaşkanlığı Seçimi 2014, Ak Parti Cumhurbaşkanıi Ak Parti Cumhurbaşkanı 2014, Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayını Açıkladı. Cumhur Başkanı 2014 Ak Parti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan biyografi için tıklayınız...

1.7.2014Hürriyet Arşiv
Seçim 2014 hurriyet.com.trde

Seçim 2014 hurriyet.com.tr'de

Nefesler tutuldu, Türkiye sandığa gidiyor. Yarın 52 milyon 695 bin 831 seçmen 194 bin 310 sandıkta oy kullanılacak. Yerelden çok genel seçim havasında geçen, Türkiye’nin kaderinin belirleneceği seçim sonuçları dakika dakika hurriyet.com.tr’de olacak.

29.3.2014Gündem
Google da seçimlere giriyor

Google da seçimlere giriyor

Önümüzdeki günlerde Türkiye’de gündemin merkezine oturacak 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri için özel olarak geliştirilen “Google Yerel Seçim 2014” portalı kullanıma sunuldu.

20.2.2014Teknoloji
Adnan Öztürkten Seçim 2014te iddiası

Adnan Öztürk'ten "Seçim 2014'te" iddiası

Geçmiş dönemde Ünal Aysal'ın Başkan Yardımcılığını da yapan, Galatasaraylı eski yönetici Adnan Öztürk, Galatasaray Başkanı Aysal ve ekibine sert eleştirilerde bulundu. Öztürk ayrıca Galatasaray'daki seçimlerle ilgili de önemli bir iddia dile getirdi.

14.9.2013Futbol
560 yıllık nefret hortladı

560 yıllık nefret hortladı

Kıbrıs Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis’in, KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile BM gözetiminde 29 Mayıs’ta yapılacak yemekli toplantısının İstanbul’un fethinin 560’ncı yıldönümüyle aynı tarihe denk gelmesi, Güney Kıbrıs’ta büyük tepkiye yol açtı.

20.5.2013Hürriyet Arşiv
Bağımsız olmayan federasyonlarda seçim

Bağımsız olmayan federasyonlarda seçim

Dijital Oyunlar ve Hava Sporları Federasyonları'nda 7 Şubat Perşembe günü seçim yapılacak.

23.1.2013Spor
Eğer Adnan Öztürk başkan olmak istiyorsa...

"Eğer Adnan Öztürk başkan olmak istiyorsa..."

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Radyospor'da çok sert açıklamalar yaptı.

31.10.2012Futbol
Yerel seçim Ekim 2013’te

Yerel seçim Ekim 2013’te

AK Parti’nin Mart 2014’te yapılması gereken yerel seçimi Ekim 2013’e çekme projesini MHP onayladı.

5.9.2012Gündem
Yerel seçime 2013 planı

Yerel seçime 2013 planı

2014’ün mart ayında yapılması gereken yerel seçimin 2013’ün eylül veya ekim ayına çekilmesi planlanıyor. AK Parti’nin gündeme getirdiği erken yerel seçime muhalefet destek verirse anayasa değişikliği yapılacak. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da “Erken yerel seçim doğru olur” dedi.

23.7.2012Gündem
İlkokul mezunu uzman erbaş alımı için başvurular başladı

İlkokul mezunu uzman erbaş alımı için başvurular başladı

İlkokul mezunu uzman erbaş alımı için başvuru işlemleri TSK İnternet sitesi üzerinden yapılmaya başlandı. Resmi Gazete üzerinden yayımlanan yeni düzenlemeler arasında yer alan İlkokul mezunu uzman erbaş alımı için detaylar belli oldu. İşte, ilkokul mezunu uzman erbaş alımı ile ilgili TSK'nın yayımladığı detaylı ilan

19.1.2017Gündem
Avrupa Parlamentosu bugün başkanını seçiyor

Avrupa Parlamentosu bugün başkanını seçiyor

Seçimin favori adayları olarak Hıristiyan Demokrat Tajani ile Sosyalist Pittella gösteriliyor. Aşırı soldan aşırı sağa sekiz grubun kendi adaylarıyla katılacağı seçimin sonucunu, pazarlıklar belirleyecek.

17.1.2017Dünya
Çifte pasaport kararı programa mı giriyor

Çifte pasaport kararı programa mı giriyor

CDU, Almanya'da doğan Türklere belli şartlar altında çifte vatandaşlığı sağlayan yasayı kaldırmayı parti kongresinde kabul etmişti. CDU, çifte vatandaşlık hakkının yasaklanmasını şimdi de partinin seçim programına almayı tartışıyor. Konuyu bugün de CDU/CSU meclis gurubu ele alacak.

17.1.2017Dünya
Samsungun Başkan Yardımcısı Jay Lee için tutuklama kararı

Samsung'un Başkan Yardımcısı Jay Lee için tutuklama kararı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un Başkan Yardımcısı Jay Y. Lee hakkında Güney Kore Başsavcılığı tarafından tutuklama kararı istendi. Jay Y. Lee'nin Samsung'un başına geçmesi bekleniyordu.

16.1.2017Ekonomi
‘Hiçbir kuruma borcumuz yok’

‘Hiçbir kuruma borcumuz yok’

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara’da borçlar konusunda yapılandırmaya girmeyen tek belediye olduklarını belirterek, “Hiçbir kuruma borcumuz yok” dedi.

13.1.2017Ankara
Ahmet Davutoğlundan 71 sayfalık cevap

Ahmet Davutoğlu'ndan 71 sayfalık cevap

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, darbe girişimiyle ilgili Meclis Araştırma Komisyonu'nun sorularına 71 sayfalık cevap gönderdi.

12.1.2017Gündem
Lezzet yolcularına 2017 önerileri

Lezzet yolcularına 2017 önerileri

Bu hafta size, 2017’nin lezzet duraklarını tanıtmaya çalışacağım. Birçok gezgin gezi rotalarını çizerken, yiyecek ve içecek mekânlarını mutlaka listenin başına yazıyor. İşte 2017'nin lezzet durakları...

12.1.2017Seyahat
Başkanlık kavgası gizli anlaşmayı ortaya çıkardı

Başkanlık kavgası gizli anlaşmayı ortaya çıkardı

Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Martin Schulz’un görevi gelecek hafta sona eriyor. AP salı günü yeni başkanını seçecek. Başkanlık sırası şimdi muhafazakarlarda derken başkanlık kavgası patlak verdi. Kavgaya gizli belge eklenince, ortalık iyice karıştı.

11.1.2017Dünya
Saldırganın içeriden yardım aldığı kesin

Saldırganın içeriden yardım aldığı kesin

Yoğun bir terör dalgasıyla sona eren 2016’nın ardından yeni yıla Reina katliamıyla başladık, İzmir Adliyesi’ne yapılan saldırıyla yine yasa boğulduk. Türkiye’nin karşı karşıya olduğu çok taraflı ve asimetrik terör tehdidinin analizini ve çıkış yollarını eski MİT Müsteşar Yardımcısı Cevat Öneş ile konuştuk. Kariyerini MİT’in İstihbarattan Sorumlu Müsteşar Yardımcısı olarak noktalayan Öneş’e göre içinde bulunduğumuz noktadan çıkışın anahtarı daha iyi istihbaratta değil nitelikli demokratikleşme adımlarında. ‘Barış’ kelimesini kullanmanın bile riskli olduğu bir dönemden geçtiğimizin farkındalığı içinde ancak yine de ‘toplumsal uzlaşmacı ve çözümcü’ pratiğe dönüşün elzem olduğuna inanıyor. Reina’daki katliamla ilgili ise IŞİD içindeki grupları yabancı ishihbarat servislerinin kullanma ihtimaline dikkat çekiyor.

8.1.2017Gündem
2017de ne olacak: Aşk İkizler’de şans Terazi’de

2017'de ne olacak: Aşk İkizler’de şans Terazi’de

Hayatınızda ne gibi sürpriz değişiklikler olacak? Ne zaman sözleşmelere imza atmalı, ne zaman aşk için harekete geçmelisiniz? Astrolog Nigar Bostan, 2017’de burçları nelerin beklediğini Hürriyet okurları için anlattı.

31.12.2016Hayat
Ekrem Demirtaş: Bunu yapan ahlaksız ve dolandırıcı biri

Ekrem Demirtaş: "Bunu yapan ahlaksız ve dolandırıcı biri"

Ekrem Demirtaş: "Bunu yapan ahlaksız ve dolandırıcı biri"

28.12.2016İzmir
Bornovada 13 bin 300 aileye giysi yardımı

Bornova'da 13 bin 300 aileye giysi yardımı

Bornova'da 13 bin 300 aileye giysi yardımı

28.12.2016İzmir
Çiftçiye elektrik 2017de bedava

Çiftçiye elektrik 2017'de bedava

Çiftçiye elektrik 2017'de bedava

27.12.2016Antalya
Fethiyede merhum gazeteci-yazar adına tesis açıldı

Fethiye'de merhum gazeteci-yazar adına tesis açıldı

Fethiye'de merhum gazeteci-yazar adına tesis açıldı

21.12.2016Muğla
Fed, Trump ve Dolar Öngörüleri...

Fed, Trump ve Dolar Öngörüleri...

ABD tahvil faizleri yukarı eğilimini sürdürüyor.

14.12.2016Forex
2017’de Dolar, Euro ve Altın Görünümü

2017’de Dolar, Euro ve Altın Görünümü

2016 yılının sonuna gelirken, piyasalar açısından oldukça hareketli bir yılı geride bıraktığımızı söylemek mümkün. Ancak 2017’de görünen o ki; oynaklığı yüksek fiyatlamalar bizi bekliyor.

14.12.2016Forex
Wilders suçlu ama ceza yok

Wilders suçlu ama ceza yok

Hollanda’da bir mahkeme, aşırı sağcı Özgürlük Partisi (PVV) lideri Geert Wilders’i Faslılara yönelik sözleri nedeniyle ayrımcılıktan suçlu buldu ancak nefret söylemi suçlamasından akladı.

9.12.2016Dünya
İstikrar için hizmetteyiz

İstikrar için hizmetteyiz

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali “Milli ekonomiye verilen desteğin, çok daha fazla önem kazandığı bu dönemde İş Bankası aynen bu anlayışla, bu zor koşullarda da fonksiyonunu sağlıklı bir şekilde sürdürecektir. Ülke ekonomisinin istikrarı için tüm kaynaklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

8.12.2016Ekonomi
Çukurova projelere hazırlanıyor projesini, Bakan Çelik tanıttı

'Çukurova projelere hazırlanıyor' projesini, Bakan Çelik tanıttı

'Çukurova projelere hazırlanıyor' projesini, Bakan Çelik tanıttı

8.12.2016Adana
İzmirden İstanbula başarı hikayesi

İzmir'den İstanbul'a başarı hikayesi

Kartal Gençlik Kolu eski Yöneticisi Ekonomist Gökhan Yüksel ,2014 Yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi adayı olmuş, ön seçim yarışında bir çok adayı geride bırakarak 2.sıraya yerleşmişti.

8.12.2016İzmir
Parti içi muhalefete hangi tavizleri verdi

Parti içi muhalefete hangi tavizleri verdi

Almanya Başbakanı Angela Merkel, gelecek yıl genel seçimlerde başbakan adayı olarak cepheye çıktı. Bunun için partisinden yardım diledi. Ama aradığı yardımı tam bulamayan Merkel, uyum politikasında bir darbe aldı.

8.12.2016Dünya
CDU ‘opsiyon model’e geri dönmek istiyor

CDU ‘opsiyon model’e geri dönmek istiyor

Uzun tartışma ve mücadelelerden sonra büyük koalisyon hükümetinin karara bağladığı çifte vatandaşlık yine tehlikede. CDU kurultayında çifte vatandaşlık yerine eski opsiyon modeline geri dönülmesi kabul edildi.

8.12.2016Dünya
İtalya Başbakanı istifasını sundu, yeni hükümet arayışına girildi

İtalya Başbakanı istifasını sundu, yeni hükümet arayışına girildi

İTALYA’DA anayasa reform paketine ilişkin yapılan referandumda aldığı ağır yenilgiyi kabul ederek istifasını açıklayan Başbakan Matteo Renzi, istifa mektubunu Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella’ya sundu. Böylece İtalya, yeni bir hükümet arayışı sürecine girmiş oldu. 

7.12.2016Dünya

Yazar Sonuçları

İBB’de CHP’nin de ‘Kasımpaşalı’sı var

İBB’de CHP’nin de ‘Kasımpaşalı’sı var

İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi ilk toplantısını ‘sakin’ bir ortamda yaparken, CHP Grup Başkanvekilliğine ‘Kasımpaşa’lı Makina Müh. Ertuğrul Gülsever getirildi.

14.4.2014Yalçın BAYER
Bir Yemin Ettim ki…

Bir Yemin Ettim ki…

Günümüzden 10 yıl önceki bir yemin töreni, ABD’de hararetli bir tartışmaya yol açmıştı. Üstelik tartışmanın özü 1780’lere kadar uzanıyordu…

21.1.2017Haber Yazıları
TÜSİAD’da masayı kim devirdi

TÜSİAD’da masayı kim devirdi?

TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan kamuoyunda yaratılan, “TÜSİAD’a başkan bulunamıyor” algısından uzun süredir rahatsızdı. Bunun için de ilginç bir formül buldu. Kendisi gibi güçlü bir ismin başkan olduğu ve yönetimde eski başkanlardan oluşan ailelerin yer aldığı bir sistem üzerine anlaşıldı. Ancak planlar daha ilk gece altüst oldu.

21.1.2017Yazar Yazıları
Güncellenmiş İzmir, istanbul

Güncellenmiş İzmir, istanbul

 Bilen bilir. İzmir'de sürekli olarak kentin gelişmesini yeterli görmeyen, durup durup İzmir-İstanbul kıyaslaması yapan insanlar vardır.

15.1.2017İzmir
Kirli çelişki

Kirli çelişki

Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 2016 yılında 2015 yılı Antalya çevre raporunu açıkladı. Ölçüm değerleri, göstergeler, şikayet ve ceza sayıları v.s... Sonuç mu?

15.1.2017Alper BEYAZ
Millete gitmek

Millete gitmek

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli başkanlık taslağının Meclis’ten geçmemesi halinde erken seçimlere gidilmesi gerekeceğini söyledi.

12.1.2017Haber Yazıları
Erdoğan ve Davutoğlu’nu 7 kez korumuş

Erdoğan ve Davutoğlu’nu 7 kez korumuş

RUS Büyükelçi Karlov suikastıyla ilgili araştırmalar iki koldan sürüyor. Ancak şu ana kadar çok büyük bir ilerleme sağlandığını söylemek mümkün değil.

9.1.2017Haber Yazıları
Ne yani evimizin kapısına vajina resmi mi asacağız

Ne yani evimizin kapısına vajina resmi mi asacağız

1- 2014 Temmuz San Francisco...

7.1.2017Haber Yazıları
‘Büyük birader’e karşı tek başına...

‘Büyük birader’e karşı tek başına...

Hollywood’un muhalif sinemacısı Oliver Stone, son filminde Edward Snowden’ın, sistemin ipliğini pazara çıkaran mücadelesini anlatıyor. ‘Snowden’, aynı zamanda vatansever bir ajanın süreç içinde yaşadığı vicdani ve ahlaki hesaplaşmasının da öyküsü...  

6.1.2017Cumartesi Yazıları
Anayasa sıkıntısı AK Partiyi zorluyor

Anayasa sıkıntısı AK Partiyi zorluyor

Baştan söyleyelim, başkanlık sistemine geçiş öngören Anayasa taslağının Meclis’e getirildiği gibi Meclis’ten çıkması ihtimali giderek zorlaşıyor.

26.12.2016Haber Yazıları
Tıp öğrencisine raketli yardıma kocaman alkış

Tıp öğrencisine raketli yardıma kocaman alkış

İYİ niyetli yardım girişimleriyle ilgili sürekli yineliyorum:

23.12.2016İzmir
Sahte Psikologlara Dikkat

Sahte Psikologlara Dikkat

Psikoloji mezunu olmadığı halde psikolog ünvanıyla danışmanlık veren ve fatura nitelikli dolandırıcılık yapanlara dikkat

23.12.2016Aylin Anne
Dolar darbesinde MBnin desteği ne kadar doğrudur

'Dolar darbesi'nde MB'nin desteği ne kadar doğrudur

SON zamanlarda Cumhuriyet tarihi boyunca görmediğimiz, duymadığımız şeylere şahit oluyoruz.

6.12.2016Haber Yazıları