« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aragones'in derdi büyük

Omuzunda ödem tespit edilen Alex’in durumuna göre Kayserispor maçının oyun planını belirleyecek olan F.Bahçe Teknik Direktörü, Semih’in yokluğunda Güiza’nın da ağrılarından şikayetçi olmasıyla zor durumda kaldı.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
SÜPER Lig’de son 20 yılın en kötü başlangıcını yapan, geçen sezon çeyrek final oynadığı Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde iki maç sonunda son sıraya demirleyen Fenerbahçe’de işler iyi gitmiyor. Sarı lacivertli takımda pazar günü oynanacak Kayserispor maçı öncesi sakatlarla ilgili problemler devam ediyor.

Teknik Direktör Luis Aragones, zorlu maç öncesi özellikle Alex de Souza’nın durumunu sabırsızlıkla bekliyor. Dinamo Kiev maçında omuzundan sakatlanarak hastaneye kaldırılan ve çekilen MR’ında ödem tespit edilen Brezilyalı yıldızın durumu, yarın netlik kazanacak. Kulüp Doktoru Piyer Arzuman ile bu konuda bir görüşme yapan İspanyol çalıştırıcı, Alex’e göre oyun planını belirleyecek.

15 günde herkes düzelecek

Semih Şentürk’
ün yokluğunda Daniel Güiza’nın da ağrılarından şikayetçi olması tecrübeli teknik adamı kadro kurmakta zorluyor. Sağlık Kurulu’nun sakatlarla ilgili verdiği raporda, "15 gün içinde herkes düzelecek. Tam kadro ortamı sağlanacak" ifadesi kullanıldı. Ancak önemli maçlar arefesinde sakatlar can sıkıyor.

Semih Şentürk’ün tamamen iyileştiği ancak antrenman eksiği bulunduğu için hafta sonunda forma giymesinin zor olduğu belirlendi. Buna karşılık uzun süredir takımdan uzak kalan Tümer Metin ile Gökçek Wederson’un ilk 18’e girme ihtimali doğdu. Luis Aragones’in antrenmanlarda göz dolduran Deniz Barış’a da forma vermesi bekleniyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz