« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aragones’in kafası karıştı

Sakatlar iyileşti, Kocaelispor maçı öncesi İspanyol hoca karar vermekte zorluk çekiyor.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Teknik Direktörü Luis Aragones, Kocaelispor maçı öncesi sakatların giderek düzelmesi üzerine tatlı bir sıkıntıyla karşı karşıya geldi. Haftalardır önemli oyuncularının yokluğunda kadro kurmakta zorlanan İspanyol çalıştırıcı, bu kez kimi oynatacağı konusunda kargaşa yaşıyor. Semih, Alex, Emre, Lugano, Tümer, Vederson ve Josico’nun hafta sonuna kadar hazır duruma gelecek olması bir yandan sevinç yaratırken, bir yandan da hocanın kafasını karıştırdı.

Aldığı başarısız sonuçlar ile eleştiri oklarının birinci hedefi haline gelen ve Kocaelispor maçında elde edeceği galibiyet ile çıkış arayan Aragones’in ideal onbirini cuma gününe kadar belirlemesi bekleniyor. Özellikle Semih Şentürk ile Alex de Souza’dan gelen iyi haberler taraftarı da mutlu etti.

Kan testi yaptırdılar

KOCAELİSPOR maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçeli futbolculara dün sabah Acıbadem Hastanesi’nden gelen bir ekip tarafından kan tetkikleri yapıldı. Sarı lacivertliler, kuvvet, dayanıklılık ve teknik ağırlıklı bir antrenman gerçekleştirdi. Teknik direktör Luis Aragones, zaman zaman yoğun yağmur altında gerçekleştirilen antrenman öncesinde tesislerdeki konferans salonunda, daha sonra da sahada futbolcularıyla birer toplantı yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz