Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aradığınız F.Bahçe'ye derbide ulaşacaksınız

Kötü futbol, Molde yenilgisi ve artan sakatlıklardan sonra Vitor Pereira, sisteminde değişikliğe gitti. Yükleme ve şut çalışmasını bitiren Portekizli, 6. haftadaki Beşiktaş derbisinde takımdan patlama bekliyor.

AHMET ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE’de teknik direktör Vitor Pereira, tüm planlarını 6. haftadaki Beşiktaş derbisi üzerine kurdu. Portekizli’nin sezon başı planlamasına göre takım, Olimpiyat’ta 27 Eylül’de oynanacak derbide gerçek kimliğini bulacak ve performansıyla tavan yapacak. Artan sakatlıklar, kötü futbol ve 3-1’lik Molde yenilgisi, Pereira’nın çalışma sisteminde revizyona neden oldu. Josef’in kasığından sakatlanması sonrası bu haftadan sonra yüklemeler bitirilip taktik ağırlıklı çalışmalar ağırlık kazanacak. Pereira’nın, “Kasık sakatlığına neden oluyor” dediği şut çalışması da bitirildi.

MOLDE MAÇI FENA YANILTTI

ŞİMDİ sarı lacivertlilerde Pereira’nın temmuzda yaptığı öngörünün gerçekleşmesi bekleniyor. Pereira, sezon başı, Avrupa kupalarındaki ön elemelere hazırlamak istediğini ve bu nedenle yüklemeleri bu elemelerden sonra yapacağını söylemişti. Ligin 3. ve 4. haftalarına denk gelen dönemde takımda büyük düşüş olacağını söyleyen Portekizli, haklı çıktı ama yine de ligde yenilgi yüzü görülmedi. En büyük yanılgı ise Avrupa Ligi’nde oynanan Molde karşısında yaşandı.

DERBİ ÖNCESi iLK ÇIKIŞ

TAKIMIN 6. hafta itibariyle en üst seviyeye doğru çıkacağını belirten teknik direktör Vitor Pereira, Beşiktaş derbisinde patlama bekliyor. Portekizli hoca, önce Bursaspor sonra da Beşiktaş karşılaşmalarını kazanıp çıkışa geçmeyi planlıyor.

ONUN iÇiN SÜRPRiZ DEĞiL

Son günlerde eleştirilerin odağında olan Vitor Pereira, aslında takımda yaşanan düşüş karşısında şaşırmış değil. Çünkü sezon başı planlamasına Avrupa kupalarına göre yapan Portekizli teknik adam, bu dönemdeki olası düşüşü de öngörmüştü.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler