Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arabesk Mustafa

Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, İbrahim Tatlıses… Arabeskin kralları… Şimdi bu dev isimlerin futbolla ne alakası var demeyin.

saksu@hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Turkcell Süper Lig'in son haftalarında yaşanılanlar tam arabesk çünkü. Biri içer taklalar atar, diğeri içer sehpaları yumruklar, bir diğeri bağrını yırtar, elinde bir tek jileti eksik kalır… Yani ezeli Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti rezillikte de devam eder. Eee ne demişler Fenerbahçesiz Galatasaray, Galatasaraysız Fenerbahçe olmaz. Fener 2 tane yer, Cimbom sevinir, sonra Belediye gelir Cimbom'u süpürür, Fener de acısını unutur, herkes mutlu mesut yaşamaya devam eder… Sonra bizler de Bursaspor ve Kayserispor ne ara geldi de ligin tepesine oturdu diye düşünürüz…

SEYCAN AKSU YAZIYOR

 

Ama durun hemen yargısız infaz yapmayalım. Bizim büyük(!) oyuncularımızın işi çok zor. Diğerleriyle kıyaslayamayız. Düşünsenize kulüplerden tonlarca para alınacak, o paraların ne yapılacağı düşünülecek, kendilerini yaz-kış destekleyen taraftarlar olacak, gece alemlerine gidilecek, yalanlar söylenecek, aldıkları paranın futbol oynamaları için verildiği unutulacak, her saçmalıkta bir bahane bulunacak... Of of Allah’ım ne zor iş!

 

Şimdi bu haftanın son rezaletine geri dönelim. Yok yok Hüseyin Göcek’ten bahsetmiyorum. Konumuz Mustafa Sarp. Hani şu 3 ay önce öperek giydiği formayı yırtan oyuncu(!) Neymiş hakeme küfür etmemek içinmiş. Ama ettin, lig tv de bunu gözümüze soka soka gösterdi. Ne olacak şimdi? Forma bayrak gibidir, şandır, şereftir…Siz sinirlerinize yenilip böyle bir hareket yapamazsınız. Dikkat edin siz bugün forma yırtarsanız başkası da yarın mukavelenizi yırtar!


Bunları da Beğenebilirsiniz