« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arabalı vapurda tenis maçı

Milli tenisçi Çağla Büyükakçay ile şarkıcı Zeynep Dizdar, arabalı vapurda gösteri maçı yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Türkiye’de ilk kez arabalı vapura kurulan özel tenis kortu üzerinde oynanan gösteri maçı milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay ve pop müziğin güzel sanatçısı Zeynep Dizdar’ı bir araya getirdi. Dizdar ve Büyükakçay hayranları arabalı vapurda keyifle gösteri maçını izlerken boğazın eşsiz manzarasının da tadını çıkardı.

Kıtaların birleştiği eşsiz İstanbul’un ev sahipliğindeki WTA Championships, 25-30 Ekim 2011 tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Kadınlar tenisinin bu prestijli turnuvasının tanıtım aktiviteleri İstanbul’un eşsiz noktalarında düzenlenmeye devam ediyor. Türkiye’de ilk kez arabalı vapur üzerine kurulan özel tenis kortu üzerinde gerçekleşen tanıtım aktivitelerinin üçüncüsü izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay ve pop müziğin eşsiz Zeynep Dizdar’ın kıran kırana mücadelesine ev sahipliği yaptı. Türkiye’de ilk kez arabalı vapurun içine kurulan özel tenis kortunda düzenlenen gösteri tenis severler tarafından da büyük ilgi gördü. Çağla Büyükakçay ve Zeynep Dizdar hayranları hem arabalı vapurda keyifli anlar yaşadı hem de boğazın eşsiz manzarasının tadını çıkardı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler