« Hürriyet.com.tr
MENÜ

AR-PEG'in yeniden yapılanma toplantısı yapıldı

Futbol Federasyonu Araştırma-Planlama-Eğitim ve Geliştirme (AR-PEG) Departmanının, tanışma, dayanışma ve yeniden yapılanma toplantısı İstanbul'da yapıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Polat Renaissance Oteli'nde gerçekleştirilen toplantıya, Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Federasyon Genel Sekreteri Lütfi Arıboğan, AR-PEG Genel Koordinatörü Gündüz Tekin Onay, AR-PEG merkez kadrosu ile federasyon bölge antrenörleri katıldı.

Affan Keçeci, toplantıda yaptığı konuşmada, bu tür çalışmaların Türk futbolunu üst noktalara çıkaracağını belirterek, "Futbol Federasyonu olarak tüm imkanlarımızla yanınızdayız" dedi.

Fatih Terim ise, bölge antrenörlerinin çok önemli olduklarını ifade ederek, "Herkes birden fazla iş yapmak zorunda. Futbol durmuyor. Çığ gibi büyüyor. Bölge antrenörleri futbolun gelişimi için çok önemli" diye konuştu.

AR-PEG'in amaçlarını, hedeflerini ve oluşumunu anlatan AR-PEG Genel Koordinatörü Gündüz Tekin Onay, kadrolarının dar olduğunu, bu nedenle bölge antrenörlerinin sayısını arttırdıklarını belirtti.

Futbol Federasyonu Genel Sekreter Lütfi Arıboğan da, "Bu salonda bulunan herkesin Türk futbolunun gelişimine katkıda bulunacağına inanıyorum" dedi.

Daha sonra bölge antrenörleri 1 yıllık sözleşmelere imza attılar.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler