Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Apple Music'te 99 TL'ye yıllık abonelik dönemi

  Hürriyet Haber
  20 Haziran 2017 - 07:32Son Güncelleme : 20 Haziran 2017 - 07:32

  Apple Music'i 20 TL daha ucuza denemek ister misiniz? Yıllık aboneliği 99 TL olarak belirleyen Apple'ın bu tarifesi sessiz sedasız ortaya çıktı.

  Apple Music için yeni bir abonelik seçeneği daha eklendi. İlk kez TechCrunch tarafından fark edilen bu yeni abonelik seçeneğini bulup seçmeniz için biraz menülerde gezinmeniz gerektiğini daha şimdiden söyleyelim. İnternet üzerinden müzik dinleme servisi 99 TL’lik yıllık abonelik seçeneğini de sunmaya başladı. Böylelikle aylık ve aile planlarının arasına yeni bir plan daha eklenmiş oldu.

  99 TL’lik yıllık abonelik seçeneği sayesinde önümüzdeki 12 ay boyunca Apple Music aboneliğini tutmak isteyenler 20 TL civarında bir indirimden de yararlanmış olacak. Ne var ki, bu seçeneğin Music’e yeni kayıt yaptıranlar için gösterilmediği belirtiliyor. Teknoblog'un haberine göre mevcut Apple Music aboneleri; Müzik > Sizin için > Hesap > Apple Kimliğini göster > Abonelikler > Apple Music Aboneliği yolunu takip ederek 99 TL’lik yıllık abonelik seçeneğini görebilirler.

  Bu demek oluyor ki, Apple’ın müzik servisinin yıllık abonelik seçeneğinden yararlanıp 20 TL civarında tasarruf etmek isteyenlerin, öncelikle uzun yollardan geçip bunu hak etmeleri gerekiyor.

  Etiketler: apple , apple music , müzik
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı