Gündem Haberleri

GÜNDEM

  “Apple Günleri” İstanbul’a geliyor

  Hürriyet Haber
  10 Ekim 2005 - 11:30Son Güncelleme : 10 Ekim 2005 - 11:30

  27-30 Ekim 2005 tarihleri arasında Apple IMC Türkiye tarafından bu yıl ilk defa düzenlenecek olan “Apple Günleri”, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda, Apple ekosisteminin içinde bulunan her türlü firma, kuruluş ve etkinlik ile 7’den 77’ye, amatörlerden profesyonellere teknoloji ile ilgilenen herkesi bir araya getiriyor.

  “Apple Günleri”, Apple’ın dünyada her yıl gerçekleştirdiği Apple Expo Paris ve WWDC San Fransisco etkinlikleri ile benzer nitelikte olacak.Profesyoneller tüm Apple ekosistemini yazılım ve donanım olarak bir arada bulabilecekleri teknolojinin tüm yeniliklerini bir araya getiren bir çözüm fuarı ile karşılacaklar. Dijital yaşam tarzını benimsemiş bireysel kullanıcılar ise Mac ortamını iLife konsepti çerçevesinde daha yakından tanıyabilecekleri, iPod ile ilgili yenilikleri takip edebilecekleri eğlenceli bir şenliğe katılacaklar.

   

  “Apple Günleri” esnasında ev kullanıcıları bilgisayarda film ve müzik yapmanın ne kadar kolay olacağını görebilecekleri gibi, iPod tutkunları da aradıkları her türlü aksesuarı bulacak, iPod’un bilinmeyen yönlerini tanıma fırsatları yakalayacaklar.

   

  “Apple Günleri”’ne gelen profesyoneller, ses ve video kurgulama, eğitim çözümleri, masaüstü yayıncılık ve kurumsal çözümlerle ilgili seminerlere katılabilecek, Genius Bar’da Apple dünyası ile ilgili tüm soruların cevaplarını öğrenebilecekler.

   

  “Apple Günleri” süresince her gün çeşitli etkinliklerin düzenlenecek, hediyelerin dağıtılacak. “Apple Günleri”nin bir başka özelliği de bu 4 gün boyunca çeşitli kampanyalarla ürünlere sahip olmak isteyen son kullanıcılara fırsatlar sunacak olması.

   

  Apple IMC Genel Müdürü Tansu Yeğen “Apple’ın kendisinin bulunmadığı ülkelerde bir ilk olacak bu etkinliğe ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Teknolojinin hayatımızı nasıl zenginleştirdiğini, ne kadar kolaylaştırdığını görmek isteyen herkesi bu eğlenceli şenliğe davet ediyorum” dedi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı