« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Appiah: Kulüp ile taraftar istemediğinde giderim

Fenerbahçe'nin Ganalı futbolcusu Stephen Appiah, iddiaların aksine Fenerbahçe'de mutlu olduğunu ve ancak sözleşmesi bittiği zaman ya da kulüp ile taraftarının kendisini istemediği zaman takımdan ayrılacağını açıkladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Appiah, kendisi hakkında basında yer alan "Fenerbahçe'de mutsuz, menajerini çağırttı ve gitmek istediğini belirtti" şeklindeki haberlere sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yanıt verdi.

Appiah, "Dünden bu yana hakkımda söylemediğim bir sürü şey yayınlanıyor. Mutsuz olduğum, gitmek istediğim ve Luca'yı çağırttığım yolunda yazılan haberleri duyunca şok oldum. Nedense bazı insanlar benim Fenerbahçe'de mutlu olduğum gerçeğini bir türlü kabullenemiyor ya da kabullenmek istemiyor. Bu belki de normaldir, bilmiyorum. Bir çok ülkede bir çok takımda oynadım ama benim hakkımda bu kadar asparagas haber yayınlandığını hiç görmemiştim. Gerçi benim söyleyeceklerim,bu haberleri yazanların bir kulağından girip bir kulağından çıkacaktır ama tekrarlıyorum ki, ben Fenerbahçe'de mutluyum." dedi.

Dinamo Kiev'e elendikleri maça da değinen Ganalı oyuncu, "Dün küçük hatalar yaptığımız için turu geçemedik. Ama unutulmasın ki Fenerbahçe hala Avrupa arenasında ve biz Fenerbahçeli futbolcular olarak UEFA Kupası'nda Fenerbahçe'yi en üst noktaya kadar taşıyacağız, bunun için mücadele edeceğiz. Ayrıca menajerimin buraya gelmesi o kadar da şaşırtıcı değil, çünkü zaten benim burada olmam nedeniyle o da neredeyse İstanbul'da yaşıyor. Ben gördüm ki insanlar en küçük olumsuz olaydan sonra bile felaket senaryoları yazmaya ve kendileri inandığı gibi halkı da inandırmaya çalışıyorlar. Ancak kimsenin endişesi olmasın ben Fenerbahçe'de mutluyum ve Fenerbahçe ile yaşayacağım çok güzel günler olduğuna inanıyorum. Günün birinde buradan gideceksem, bu, sözleşmem bittiği zaman ya da Fenerbahçe Kulübü ile taraftarı beni istemediği zaman olur." diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz