ANTALYA HABERLERİ

Aosb Yönetimi İlk Ve İkinci 500’ü Buluşturdu

IHA
21.08.2015 - 12:43Son Güncelleme :

ANTALYA OSB YÖNETİM KURULU BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTERİP TÜRKİYE'NİN İLK VE İKİNCİ 500 SANAYİ KURULUŞLARININ YÖNETİM KURULU BAŞKANLARI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

IHA

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) bünyesinde faaliyet gösterip Türkiye’nin en büyük ilk ve ikinci 500 sanayi kuruluşları listesinde yer alan firmaların yönetim kurulu başkan ve üyeleri, AOSB Yönetim Kurulu’nun konuğu oldu.
Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar ve yönetim kurulu üyeleri, bölgede faaliyet gösterip Türkiye’nin en büyük ilk ve ikinci 500 sanayi kuruluşu listesinde yer alan firmaların yönetim kurulu başkan ve üyeleri ile bir araya geldi.
DEVLER BİR ARADA
7 Mehmet Restoran’da gerçekleşen büyük buluşmaya, Adopen Plastik ve İnşaat Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak, AGT Ağaç Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Semih Söylemez ve Mustafa Söylemez, Yörükoğlu Süt ve Ürünleri Sanayi Ticaret. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Bulut, Antalya Enerji Üretim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Duru, Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Ekici ve Mansur Ekici ile 2011-2013 dönemindeki büyüme performansı ile Türkiye 100 listesine girmeyi başaran Ahmet Kasapoğlu Mobilya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kasapoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Kasapoğlu katıldı. Antalya OSB’nin geleceği ve sanayicilerin taleplerinin konuşulduğu toplantıda ilk ve ikinci 500 listesinde yer alan firmaların güç birliği yapmasının önemine vurgu yapıldı.
KATILIMCI YÖNETİM
Antalya ekonomisine yön veren işadamları sırayla söz alıp görüş ve önerilerini anlatırken Antalya OSB yönetiminden duydukları memnuniyeti de dile getirdi. Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar ise göreve geldikleri günden bu yana hayata geçirdikleri hizmetler hakkında bilgi verip yeni projelerini anlattı. Antalya OSB’yi bölgede faaliyet gösteren sanayiciler ile birlikte yönetmek istediklerini belirten Bahar, “Sizlerin talep ve önerileri bizim başımızın tacıdır. Antalya OSB’yi burada üretim yapan şirketler ile birlikte yönetime arzumuz hiçbir zaman kaybolmayacak ve bu anlayışımız görevde kaldığımız sürece devam edecek” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Aosb Yönetimi İlk Ve İkinci 500’ü Buluşturdu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ağustos 2015 tarihinde saat 12 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aosb Yönetimi İlk Ve İkinci 500’ü Buluşturdu haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:11
 • Guneş
  07:53
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:33
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı