« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalyaspor'da yeni hoca arayışları sürüyor

Medical Park Antalyaspor Kulüp Başkanı Gültekin Gencer, "Bu hafta takımımızı yeni bir teknik adama emanet edebilmek için çalışıyoruz" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kulüpler Birliği Vakfının toplantısı için Ankara'da bulunan Başkan Gencer, bazı basın yayın organlarında Antalyaspor'un Spor Toto Süper Lig'de görev yapmış bir hoca ile anlaştığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Gencer, kulübün başına tecrübeli bir teknik adamı getirmek için çalışmalara başladıklarını, yerli ve yabancı bazı hocalarla görüşmek için girişimlerde bulunduklarını kaydetti.

Bu hafta görüşmelerini sürdüreceklerini ifade eden Gencer, "Mehmet Özdilek hocam dışında şu ana kadar hiç bir hoca ile yüz yüze görüşme yapmadık. Mehmet hocam da başka bir kulüple görüştüğünü söylemişti ve olumsuz yanıt almıştık. Ancak hoca arayışımız tüm hızıyla sürüyor. Bu hafta takımımızı yeni bir teknik adama emanet edebilmek için çalışıyoruz” dedi.

Öte yandan, Medical Park Antalyaspor'un, yeni yönetim kurulunun ilk toplantısını çarşamba günü Hasan Subaşı Tesisleri'nde gerçekleştireceği öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz