« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalyaspor sponsorunu buldu

Rıxos Oteller Grubu sahibi Fettah Tamince, Antalyaspor'un göğüs reklamına bir yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.

Göksel YAPAR / ANTALYA, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Antalyaspor Kulübü'nde düzenlenen basın toplantısına, başkan Hasan Akıncıoğlu, Fettah Tamince ve Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile takım kaptanı Ömer Çatkıç da yer aldı. Galatasaray'a karşı yaptığı mücadelede 2-0 öndeyken maçı 2-3 kaybederek 21 puanla ligin 10'uncu sırasında yer alan Antalyaspor'a Fettah Tamince'nin her zaman destek verdiğini belirten Hasan Akıncıoğlu, bu yıl da formanın göğüs reklamını ünlü işadamından aldıklarını söyledi.

RAKAM AÇIKLAMADILAR

Süper Lig'e adını veren Turkcell'in birçok takıma göğüs reklamı konusunda verdiği desteği kendilerine vermediğinden yakınan Akıncıoğlu, "Fettah Tamince bu konuyu ilettiğimizde, hiçbir ön şart olmaksızın reklam verdi. Rakamsal konudaki gizlilik prensibimizi devam ettirdiğimiz için, ne kadar ücret aldığımızı açıklamayacağız. Aramızda kalan özel bir anlaşma yaptık. Antalya'nın ulusal ve uluslararası alanda markalaşmış tüm şirketlere örnek olmasını diliyorum. Çünkü Antalyaspor'un Turkcell Süper Lig'de ve Avrupa'da göstereceği başarı, bu markalara fayda sağlayacaktır" diye konuştu.

AVRUPA'DA GÖRMEK İSTİYORUZ

Gönüllerinden geçenin Antalyaspor'u Avrupa'da görmek olduğunu belirten Fettah Tamince ise, Antalya'dan büyüyen bir firma olarak gelen bu teklifi hemen kabul ettiklerini söyledi. Göğüs reklamı olsun olmasın kulübü her zaman destekleyeceğini belirten Tamince, "Elimizden gelen katkıyı sağlayacağız. Dünyanın çeşitli yerlerinde iş yapan bir işadamı olarak, Antalyaspor'un yükselmesi bize katkı sağlar" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz