« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalyaspor ilk maça reklamsız çıkacak

Antalyaspor, Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında Ankaraspor ile yapacağı maça, forma göğüs reklamı olmadan çıkacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Antalyaspor Basın Sözcüsü Tahir Görgülü, yaptığı yazılı açıklamada, Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu'nun dün yaptığı toplantıda bilet fiyatları, maçlarda alınacak önlemler, maddi kaynak arayışında izlenecek yol ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında bazı kararlar aldığını bildirdi.

Görgülü, Antalyaspor'a maddi katkı sağlamak amacıyla alt ve üst geçitlerdeki reklam alanlarının satış hakkının Antalyaspor'a verilmesi konusunda destek olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ile tüm ilçe belediyeleri ve meclis üyelerine teşekkür etti.

Toplantıda, Ankaraspor karşılaşmasının bilet fiyatlarının kale arkası 10 TL, açık tribün ise 25 TL olarak belirlendiğini kaydeden Görgülü, şu bilgileri verdi: “Maç boyunca stat kapıları kesinlikle açılmayacak ve bu konuda kimseye esneklik tanınmayacak. Antalyasporumuz, bu hafta oynanacak Ankaraspor karşılaşmasına göğüs reklamsız çıkacak. Antalyasporumuz henüz gerek reklam ve gerekse kombine bilet satışları konusunda şehrimizden yeterli desteği alamamıştır. Şu ana kadar toplam 6 bin 400 adet olan kombine biletin bin 400 tanesi, reklamların ise yüzde 20'si satılmış durumdadır. Antalyaspor sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, Valilik ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nden alınacak izinlerle, Antalya'da oynanacak maçlarda ilçe okullarından bir sınıf öğrenci ve bunun yanında yetiştirme yurtlarından 30 çocuğu stadyumda konuk edecektir.”


Bunları da Beğenebilirsiniz