Antalya'da Teknosa Exxtra açılışı büyük ilgi gördü

A.A.
17.08.2009 - 11:55 | Son Güncelleme:

Antalya'da açılan Teknosa Exxtra mağazasından alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar, sabahın erken saatlerinde mağaza önünde uzun kuyruk oluşturdular.

Teknosa, Antalya'daki sekizinci mağazasının kapılarını bugün sabah 05.00'de Özdilekpark Alışveriş Merkezinde açtı. Açılışa büyük ilgi gösteren vatandaşlar, 2 bin 100 metrekarelik bir alanda, 6 bine yakın ürün çeşidinin yer aldığı Teknosa Exxtra'ya girebilmek için bir gün önceden sıraya girdiler. Teknosa Exxtra'dan ilk alışverişi yapabilmek için saatlerce bekleyen vatandaşlar, daha sonra güvenlik önlemleri altında içeriye alındı.

Yüzde 50'ye varan indirimlerin yer aldığı mağazada vatandaşlar en büyük ilgiyi LCD televizyon, cep telefonları ve dizüstü bilgisayarlara gösterdi.

“ÇOK FARKLI ÜRÜN ÇEŞİDİMİZ YER ALIYOR”

Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, gazetecilere yaptığı açıklamada, Teknosa'nın Türk tüketicisinin beklentileri yönünde hizmet anlayışını belirlediğini, hem büyümeye hem de tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam ettiğini söyledi.

Yaptıkları her açılışın, herkese teknolojiyi taşıma hedefine kendilerini bir adım daha yaklaştırdığını belirten Nane, “Bugün Türkiye genelinde 229'uncu mağazamızı açtık. 2008 yılında yarattığımız Teknosa Exxtra konseptli mağazamızı Antalya'ya taşıdık. Burada tüketiciye daha iyi alışveriş yapmayı hedefliyoruz. Çok farklı ürün çeşidimiz yer alıyor. Hem hizmet hemde ürün çokluğunu bir arada yaşanacak” dedi.

İndirim kampanyasının düzen ve intizamlı bir şekilde gerçekleştiğini dile getiren Nane, vatandaşların nezih bir ortamda, izdiham olmadan rahatça alışveriş yaptığını kaydetti.

Dizüstü bilgisayar, cep telefonu, ev aletleri gibi ürünlerde yüzde 50'ye varan indirimler yaptıklarını belirten Nane, indirimin ürünlerin bitene kadar devam edeceği söyledi.
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı