Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Antalya'da silahlı kavga: 3 yaralı

  Soner KOCAER- Erol AKKIR/ANTALYA, DHA
  13 Mayıs 2010 - 16:09Son Güncelleme : 13 Mayıs 2010 - 16:09

  ANTALYA'da damatlarının ailesiyle arsa konusunda tartışan İsmail Ö. ile oğlu, 16 yaşındaki Ü.Ö., yol ortasında dehşet saçtı. Kavgada 1'i kadın 2 kişi tüfekle, 1 kişi de dayak yiyerek yaralandı.

  Baba İsmail Ö. ve oğlu Ü.Ö. Duman ailesine gelin giden kızları Aysun'un kayınbiraderleri Musa ve Ekrem Duman ile üzerine ev yapılan tapusuz arazi nedeniyle bir süre önce tartıştı. Birbirlerine bıçak çeken taraflar aile büyüklerinin araya girmesi sonucu ayrıldı. Çiftçilikle uğraşan her iki aile de bu sabah Varsak Altıayak Mahallesi'nde karşılaştı. Cadde üzerinde önce tartışan taraflar, daha sonra silah ve sopalarla birbirlerine saldırdı. Çıkan kavgada 31 yaşındaki Musa Duman tüfekle başından ve gözünden ağır yaralandı. Kavgada 28 yaşındaki kardeşi Ekrem Duman ise sopa darbeleriyle çeşitli yerlerinden yara aldı. Bu sırada evinin önündeki sesleri duyarak dışarı çıkan 45 yaşındaki Remziye Döğer de saçmalardan yaralandı. Yaralılardan Musa Doğan ve Remziye Döğer aynı ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne, Ekrem Doğan, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

  Kavga ardından kaçan İsmail Ö. ve oğlu Ü.Ö., jandarma karakoluna giderek teslim oldu. Daha sonra polis tarafından gözaltına alınan 2 kişi sorgulanmak üzere Kepez Asayiş Büro Amirliği'ne götürüldü. Yaralılardan Musa Doğan'ın sağlık durumunun ağır olduğu ve bir gözünün işlevini yitirdiği belirtildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı