Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Antalya'da sağanak trafiği vurdu

  İbrahim LALELİ / ANTALYA (DHA)
  12 Aralık 2014 - 10:40Son Güncelleme : 12 Aralık 2014 - 10:49

  ANTALYA’da sabah saatlerinde başlayan sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi. Bazı caddeler zaman zaman şiddetini artıran yağmur nedeniyle göle döndü. Narenciye Kavşağı da göl manzarasından nasibini aldı.

  Sürücüler birkaç gün önce yaşanan sağanak deneyimi nedeniyle trafiğe çıkmadı. Kimileri ise su birikintileri içinden geçmek için mücadele etti. Su birikintisinde kalma korkusu yaşayan Antalyalılar, araçlarını yol kenarına park ederek taksi ve toplu taşım araçlarıyla yollarına devam etti. Kentte yer yer dolu yağışı da görüldü.

  Antalyada sağanak trafiği vurdu

  Yağmurla birlikte Konyaaltı sahilinde de ilginç görüntüler oluştu. Boğaçay’ın denizle buluştuğu noktaya dağlardan gelen çamur aktı. Çamur, denizin rengini kahverengiye çevirdi. Turistler ise cep telefonlarıyla dev dalgaların görüntüsünü çekti.

  Antalyada sağanak trafiği vurdu

  SINIFLAR BOŞ KALDI

  Antalya’da önceki günkü şiddetli yağmur nedeniyle Antalya Valiliği’nce okullar tatil edilmiş, karar ise sabahın erken saatlerinde açıklanmıştı. Geç haber verildiği yönünde tepki gösterilen olay sonrası dün gece başlayan ve aralıklarla sabaha kadar devam eden yağmur ve Meteoroloji’nin uyarıları, Antalya’da birçok veli ve öğrenciyi yine ikilemde bıraktı. Bazı veliler okulların tatil edilebileceğini düşünerek çocuklarını okula göndermedi.

  Antalyada sağanak trafiği vurdu

  DEMRE VE KAŞ’TA OKULLAR TATİL EDİLDİ

  Antalya’nın Demre ve Kaş ilçelerinde şiddetli yağış beklentisi nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi. Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nün yağışın şiddetini artıracağına yönelik tahminlerinin ardından Demre ve Kaş ilçelerinde okullar tatil edildi. Demre ve Kaş’ta kaymakamlıkların kararıyla eğitime 1 gün ara verildiği açıklandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı