« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya'da parola galibiyet

Medical Park Antalyaspor, Manisaspor maçına galibiyet parolasıyla çıkacak.

Süleyman EKİN, Antalya-DHA
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor maçının unutulması gerektiğine dikkat çeken Teknik Direktör Mehmet Özdilek, "Her maçın havası başkadır. Ama bizim havamız ve mücadele anlayışımız değişmez. Bizi küçümseyen rakipler sahada cevaplarını alır" dedi. Şimdi Manisaspor maçına yoğunlaşıtıklarını vurgulayan Özdilek, "Rakibin oyun şeklini, önemli oyuncularını yakından takip ediyoruz. Maç kasetlerini izlemeye başladık. Rakibimizi iyi tanıyoruz. Öyle sanıyorum ki Manisa maçı bir 'Anadolu Derbisi' özelliği taşıyacaktır" diye konuştu.

KENAN SAHADA YOK

Kırmızı beyazlı takım, pazar günü evinde oynayacağı Manisaspor maçının hazırlıklarına dün öğleden sonra yaptığı çalışmayla başladı. Trabzon maçında cezası nedeniyle forma giyemeyen Uğur bu maçta görev alırken, bu kez aynı maçta kırmızı kart görüp cezalı duruma düşen Kenan bu hafta takımdaki yerini alamayacak. Hastalığı nedeniyle Trabzon'a götürülmeyen Necati Ateş ve Deniz Barış'ın da iyileştiği ve Manisaspor maçında görev alabilecekleri ifade edildi.

MARDAN STADI'NDAKİ YOĞUN MAÇ TRAFİĞİ ZEMİNİ BOZDU

Antalyaspor'un bu sezon için maçlarını oynadığı Mardan Stadı paylaşılamıyor. Fenerbahçe'nin Samsunspor ile oynadığı hazırlık maçına izin veren yetkililer, stadı şimdi de A2 Milli Takım maçlarına tahsis etti. Antalyaspor'un 2 hafta üst üste deplasmanda oynaması nedeniyle yeniden bakıma alınan Mardan Stadı'nın zemini yeniden bozuldu. Mardan Stadı'nın zemininin bakımı tamamlanmadan önce maç yapıldığı için, kırmızı beyazlı takım yine bozuk bir zeminde lig maçına çıkmak zorunda kalacak ve ilerleyen haftalarda zemin sıkıntısı tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Teknik heyet, bozuk zeminde oynamanın büyük dezavantaj olduğuna dikkat çekti.


Bunları da Beğenebilirsiniz