« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya'da masa tenisi heyecanı

Avrupa Masa Tenisi Birliği (ETTU) tarafından, Türkiye'nin organizatörlüğünde düzenlenen Eurokids Uluslararası Kampı ve Antrenör Semineri, 40 minik sporcunun katılımıyla Antalya'da düzenlenecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Dilek Sabancı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek ve bir hafta sürecek kampa, 15 Avrupa ülkesinden 40 minik sporcu katılacak. Türkiye'yi 6 sporcunun temsil edeceği kampta sporcular, ETTU'nun gönderdiği başantrenör nezaretinde çalışacaklar. Kamp süresince, Türk antrenörler de başantrenörlerden Viorel Filimon'dan masa tenisindeki son gelişmeler, teknik ve taktik çalışmalara ilişkin eğitim alacak.

Federasyon Başkanı Oktay Çimen, yaptığı yazılı açıklamada, çalışmanın önemine dikkati çekerek, “Türkiye'de yetişmekte olan minik sporcularımızın geleceğe hazırlanmaları bakımından önemli bir kamp olacak” dedi.
Çimen, sporcuların üst düzey antrenörden ders alacaklarını ve Avrupa'nın en iyi minik sporcuları ile müsabaka yapma imkanı bulacaklarını ifade ederek, antrenörlerin de ileri teknik eğitim alacaklarını kaydetti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler