Gündem Haberleri

  Antalya'da korku salan tacizci yakalandı

  Soner KOCAER/ANTALYA, (DHA)
  18.11.2009 - 17:22 | Son Güncelleme:

  ANTALYA'nın su sayaçlarını kontrol etmek bahanesiyle girdiği apartmanlarda kadın ve küçük yaştaki çocukları taciz ettiği iddia edilen 21 yaşındaki S.K, yakalandı.

  Olay bugün öğle saatlerinde 155 Polis İmdat hattına gelen bir ihbarla ortaya çıktı. Teomanpaşa Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerindeki apartmanda rastgele bir dairenin zilini çalan ve kendisini su sayaçlarını kontrol etmekle görevli olarak tanıtan S.K, kapıyı açan B.Z.'nin üzerine atlayarak tacizde bulundu. Evli ve bir çocuk annesi kadının direnip bağırması üzerine yere yatırıp boynunu yumruklayan saldırgan kaçtı.

  Saldırıya uğrayan kadın polise haber verirken, aynı saldırgan bu kez yine aynı mahallede bulunan ve evine odun taşıyan P.Y.'ye tacizde bulundu. Kadının arkasından sarılarak elindeki kırık camı boğazına dayayan saldırgan, “Ya benimle birlikte olacaksın, ya da boğazını keseceğim” dedi. P.Y., tacizci S.K.'nın başına, taşıdığı odunlardan birini vurarak kurtulup olay yerinden uzaklaştı. S.K, ardından 12 yaşındaki bir kız çocuğuna da tacizde bulundu.

  Eşkal üzerine bölgeyi kuşatan polis, şüpheliyi kaçarken yakaladı. Mahallede son bir hafta içerisinde toplam 11 kişinin tacize uğradığı saptandı. S.K., sorulanmak üzere Asayiş Şubesi'ne getirildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı