Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya'da ilk haftada oyuncumuz kalmadı

Antalya'da devam eden sezonun ilk ITF serilerinde erkeklerde ve kadınlarda temsilcilerimiz kaybederek turnuvalara veda etti. İkinci hafta eleme kuraları ise belli oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Uluslararası Tenis Federasyonu'nun takviminde yer alan kadınlar ve erkekler serilerinde üçüncü tamamlandı. Tek erkeklerde Can Altıner ikinci turda,  tek kızlarda Seda Arantekin ikinci turda ve Hülya Esen ise çeyrek finalde rakiplerine kaybetti. Agni Stefanou'yla karşılaşan Arantekin, üç set sonunda 5-7, 6-3, 6-0'la kaybederken Hülya Esen, Beatriz Maria Martins Cecato'yu 6-0, 6-3'le geçti. Aynı gün çeyrek final müsabakasını da oynayan Esen, Sofia Kvatsabaia'ya 3-6, 6-4, 6-3'le yenildi.

Tek erkekler ana tablosunda bulunan üç oyuncumuzdan ikinci tur gören tek isim Can Altıner, Kevin Krawietz'le oynadı. Rakibine 6-4, 6-3'le kaybeden Altıner, tur şansını da yitirmiş oldu.

Çiftlerde ise Can Altıner/Muhammet Haylaz ilk turda, kadınlarda da Melis Sezer/Sandra Zaniewska ve Başak Eraydın/Milena Zubkov çeyrek finalde turnuvaya veda etti.

Güney sahillerinde düzenlenecek ikinci ITF serilerinin eleme kuraları ise belli oldu.

Erkekler Eleme İlk Tur

Muhammet Haylaz – Bobur Kamiljanov (Özbekistan)
Barış Fırat – Sasha Vidojevic (Sırbistan)
Mert Dinç – Andrei Gorban  (Moldova)
Can Kızıltuna – Dragomir Culjat (Hırvatistan)
Efekan Şenolsun – Alexey Nesterov (Kazakistan)

Kadınlar Eleme İlk Tur

Başak Eraydın – Nina Nagode (Slovenya)
Seda Arantekin – Esen Kökçe
Lütfiye Esen – Tsveta Konstantinov Dimitrova (Bulgaristan)

 


Bunları da Beğenebilirsiniz