Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya'da futbol şöleni

Dünya futbolu, Antalya'da buluşacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME

WOW Otellerinden yapılan yazılı açıklamaya göre, 18 ile 26 Ekim tarihleri arasında, 17 yaş altı bayanlara yönelik “UEFA 17 Bayanlar Elite Avrupa Şampiyonası Eleme Turnuva”sı, WOW Footbal Center'da gerçekleştirilecek. Türkiye, İsveç, Moldova ve İrlanda'nın katılacağı turnuvada, ilk maç 19 Ekimde Türkiye ile İrlanda arasında yapılacak. Ardından 21 Ekimde İsveç ile Moldova mücadelesi gerçekleşecek. Final maçının 24 Ekimde oynanacağı “Avrupa Şampiyonası Eleme Turnuvası”nda birinci olan takım, 2008 yılında düzenlenecek “UEFA 17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası”na gidecek.

11 ile 21 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Ampute Şampiyonası'nın maçları da sentetik sahalara sahip WOW Football Center'da gerçekleştirilecek. Maçlarda kazanan takım, dünya şampiyonu olacak.

WOW Football Center'da kampa girecek bir diğer takım ise Rus Milli Takımı olacak. 14 ile 17 Kasım tarihleri arasında WOW Topkapi Palace'da konaklayacak takım, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası grup elemeleri için Gürcistan karşılaşması öncesi antrenmanlar yapacak.

Öte yandan Malta Futbol Milli Takımı'da, Yunanistan Milli Takımı ile 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası grup elemeleri için yapacağı maçtan önce, 11 ile 15 Kasım tarihleri arasında WOW Kremlin Palace'da kampa girecek


Bunları da Beğenebilirsiniz