Antalya'da çifte fuar

Hürriyet Haber
27.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

Antalya Expo Center'da açılan 2 ayrı ihtisas fuarına toplam 540 firma katıldı. Vali Dokuzoğlu’nun açılışını yaptığı fuarlar bu akşama kadar ziyarete açık.

ANTALYA Expo Center'da 2 ihtisas fuarı aynı anda açıldı. Daha önce ayrı tarihlerde organize edilen FABEX'2000 ile Hotel Product, sektörde yaşanan kriz nedeniyle tek fuara dönüştürüldü. Fabex'2000'e 330, Hotel Product'a 210 olmak üzere toplam 540 firma fuara katıldı.

VALİ AÇTI

Bu yıl 7'ncisi organize edilen Fabex'2000 Akdeniz Uluslararası Yiyecek İçecek İhtisas Fuarı ve 11'incisi düzenlenen Hotel Product Akdeniz Turistik İşletmeler Donanımı ve Servis Ekipmanları İhtisas Fuarı, aynı anda ziyarete açıldı. Antalya Valisi Ertuğrul Dokuzoğlu tarafından açılan fuarlar, bu akşama kadar aziyaret edilebilecek.

10 BİN ZİYARETÇİ

Dört günde yaklaşık 10 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarlarda, stand açan firmalar ilginç şovlarla ürünlerini tanıttılar. Fabexs'2000'de içki çeşitleri, kpasta ve pastacılık katkı maddeleri, mamül ve yarı mamül unlu gıdalar, her türlü dondurulmuş salam, sucuk, sosis çeşitleri, deniz mahsülleri, sos ve katkılar olmak üzere yaklaşık 10 bin ürün sergileniyor.

SERGİLENEN ÜRÜNLER

Hotel Produck'ta ise hotel, motel, pansiyon gibi tesisler ile hastaneler, orduevi ve okullar için servis malzemeleri, mutfaklar, temizlik maddeleri, elektronik sistemler, mefruşat, buklet malzemeler, dondurucular, fastfood teknolojileri gibi per çok ürün sektör temsilcilerinin beğenisine sunuldu.

Fuar şovları

Fuara katılan birçok firma ürünlerini tanıtmak için ilginç yöntemlere başvurdu.

Fuarda bir şarap şirketinin Bizanslı asker kılığına soktuğu çalışanları, pop sanatçısı Zeynep Dizdar'ı el üstünde sultanlar gibi gezdirdi.

Shark enerji içeceğinin kurulduğu standta da profesyonel üç barmen ilginç bir şov gerçekleştirerek ürünlerini tanıtmaya çalıştı.

Heykelci Nahit Yılmaz da elekrikli testere ile 5 dakikada buzdan heykeller yaparak izleyenlerden alkış aldı.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı