« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya'a hedef Zitouni

Antalyaspor'da iç transfer görüşmeleri resmen başladı.

Antalya DHA
SON GÜNCELLEME

Kayserispor maçından önce Kaleci Ömer Çatkıç'la sözleşme imzalayan Antalyaspor yönetimi, ikinci imzayı Ali Zitouni'ye attıracak. Tunuslu golcünün bugün-yarın imza atması bekleniyor. Siyahi oyuncu, imza attıktan sonra tatil için ülkesine gidecek. Sözleşmesi biten oyuncular, yönetim ve teknik heyetin vereceği kararı beklemeye başladı. Teknik Direktör Mehmet Özdilek, iç transferi 1 hafta içinde bitireceklerini, tatile çıkmadan önce de basın toplantısı yaparak yollarını ayıracakları ve devam edecek oyuncuları açıklayacağını belirtti.

Özdilek, "Bugün için kalmasını istediğimiz oyuncularla tek tek sözleşme yenileyeceğiz. Ömer'den sonra Ali Zitouni'yle de çalışmak istediğimizi söyledik. Bir problem yok, imza atacak. Kiralıklarla ilgili son sözü futbolcu söylese bile kulüplerinin duruşu ve tavrı önemli. İç transfer biter bitmez listemizde olan yerli ve yabancı oyuncuları değerlendireceğiz. Şimdilik bu kadar" diye konuştu. Transfer Komitesi üyeleri, bir yandan tatile çıkan oyuncuların menajerleriyle pazarlık masasına otururken, diğer yandan imza atmak isteyen oyuncularla görüşüyor.

ERHAN GİTMEK İSTEMİYOR

antalyaspor'un Beşiktaş'tan kiralık olarak transfer ettiği Erhan Güven, Antalya'dan ayrılmak istemiyor. Kayserispor maçından sonra Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen doğum günü partisinde konuşan tecrübeli futbolcu, "Ben burada mutluyum. Ancak şartların ne getireceğini şu an için kestirmek mümkün değil. Antalyaspor'da iyi bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum, bunun için de mutlu olduğumu söyleyebilirim" dedi. Teknik heyet ve takım arkadaşlarının katıldığı bir ortamda doğum günü pastasını kesen Erhan ile Teknik Direktör Mehmet Özdilek birbirlerine pasta ikram etti. Özdilek, "Erhan'ın hem oyun hem sosyal karakterine saygı duyuyorum. Takıma katkı sağlayan oyuncular arasında" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler