« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya 'skandal' açıklaması yapacak

Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Almanya'nın Bochum kenti savcılığı tarafından ortaya çıkartılan bahis skandalına kırmızı-beyazlı kulübün adının karışmasına tepki gösterdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Akıncıoğlu, yaptığı açıklamada, kulüp olarak yarın konuyla ilgili bildiri yayımlayacaklarını söyledi.

Almanya'daki Bild Gazetesi'nin verdiği habere dayanılarak kesinleşmemiş iddiaya dayanan bilgilerin kamuoyuna yansımasını esefle kınadığını belirten Akıncıoğlu, “Antalyaspor'un isminin bu şekilde geçmesini kınıyoruz. Antalyaspor camiası olarak hiçbir zaman bu tür şeylerin içinde bulunmadık. Her zaman için futbolcularımıza, yöneticilerimize güvenimiz tam” dedi.

Antalyaspor'un bu şekilde anılmasından büyük üzüntü duyduklarını dile getiren Akıncıoğlu, “Almanya'da hukuki bir süreç başlatılmış. Bu süreci izliyoruz. Sonucunda Antalyaspor camiasının masumiyetinin ortayla çıkacağına inanıyoruz. İsmimizin bu şekilde anılmasına olan tepkimizi gerekirse her türlü hukuki platformda arayacağız” diye konuştu.

Denizlispor deplasmanından alınan 1 puanı da değerlendiren Akıncıoğlu, 2 puanı kaçırdıklarını söyledi.

Takımın özellikle ilk yarıda çok iyi oynadığını, rakip takıma pozisyon vermediğini belirten Akıncıoğlu, şanssız bir gol yediklerini kaydetti. Akıncıoğlu, “Ortaya konan oyundan çok memnun kaldık. Orta sıralardan daha üst sıralara doğru yükseleceğiz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler