« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya sefereber

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şimşekler, Adana'ya çıkartma yapmaya hazırlanıyor

Adana'ya gidecek taraftarlar için kırmızı beyazlı yöneticiler 3, Aksekili işadamı Ömer Duruk da 1 otobüs tahsis etti. Antalyaspor, taraftar sayısında artış olursa 1-2 otobüs daha takviye yapacak

DURUK'TAN JEST

Dokuz gün içinde 2 lig ve 1 UEFA Kupası maçından zaferle ayrılan Antalyaspor'da, Adana deplasmanı öncesi seferberlik ilan edildi. Adana'ya gidecek taraftarlar için kırmızı beyazlı yöneticiler 3, Aksekili işadamı Ömer Duruk da 1 otobüs tahsis ediyor. Antalyasporlu yöneticiler, Adana'ya gidecek taraftar sayısında artış olması halinde 1-2 otobüs daha takviye yapmaya hazır olduklarını açıkladı.

HAYDİ ADANA'YA

Antalyaspor Taraftarları Derneği (ASTAD) Basın Sözcüsü Hakan İrban, otobüslerin cuma gecesi saat 24.00'den itibaren Cumhuriyet Meydanı'ndan hareket edeceğini belirterek, ‘‘Lig ve UEFA'da 9 günde oynadığı 3 zorlu maçta da bize galibiyet sevinci yaşatan, tarihi zaferlere imza atan futbolcularımızı Adana'da yalnız bırakmayacağız. Antalyaspor'u seven herkesi aramızda görmek istiyoruz’’ diye konuştu.

YOLCULUK CUMA'YA

Kırmızı beyazlılar, cuma günü uçakla İstanbul üzerinden Adana'ya gidecek. Genel Menajer Turgay Soyer, ‘‘Adanaspor karşısına sakatlıkları geçen, ancak henüz hazır olmayan Andjelkoviç ve Faruk ile cezalı olan son haftaların formda oyuncuları Gaudino ve Atilla'dan yoksun çıkacağız. Peş peşe 3 maçı kazanıp camiamıza büyük mutluluk yaşatan futbolcularımız Adana'da yalnız olmamalı’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler