ANTALYA HABERLERİ

Antalya Fuarları Roadshow Tanıtım Toplantısı Yapıldı

IHA
02.09.2015 - 10:59Son Güncelleme :

antalya roadshow fuarlarının toplantısı vali muammer türker başkanlığında yapıldı

IHA

Antalya Fuarları Roadshow Tanıtım Toplantısı Antalya Valisi Muammer Türker Başkanlığında, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ANFAŞ Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Badak, ilgili kurum ve kuruluş yetkilileri ve sektör temsilcilerinin katılımıyla yapıldı.
Antalya’daki fuarcılık faaliyetlerinin başta turizm olmak üzere bütün sektörleri ilgilendirdiğine değinen Vali Muammer Türker, “Bu vesileyle bir önceki merhum Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık’ı rahmetle anıyorum. Yeni Yönetim Kurulu Başkanımız Sadık Badak ile Genel Müdürümüz Alparslan Ertekin’e zorlu görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
Antalya’da turizmle ilgili her şeyin fuarcılık faaliyetleriyle de ilgili olduğuna vurgu yapan Vali Türker, “Turizm ve turistik kapasite ne kadar güçlü ise fuarcılık hizmetleri de o kadar iyi olur. Bu nedenle ANFAŞ’ın yürüteceği fuarcılık ve diğer aktiviteleri Antalya’nın potansiyeli ile ilişkilendirmek durumundayız. Antalya’nın marka özelliği taşıyan fuarcılık kuruluşuna Antalya’ya katacağı değerleri göze alarak destek vermek üzere bir araya geldik” şeklinde konuştu.
Önümüzdeki 40-50 gün içerisinde Türkiye’nin önemli merkezlerinde Antalya Fuarlarının ve ANFAŞ’ın yürüteceği faaliyetlerin tanıtımının yapılacağını kaydeden Vali Türker, yeni dönemle ilgili işbirliği imkânlarının araştırılacağını söyledi.
ANFAŞ Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Badak ise, ANFAŞ Fuar Merkezi’nin kış turizmine daha fazla katkıda bulunabilmek için yeni yatırım projeleri ile kapasitesinin yüzde 50 artırılarak yenilenmiş ve modern görümümü ile 2017 yılına girmeye hazırlandığını kaydetti.
Toplantı, ‘İş ve Tatili Birleştiren Fuarlar’ vurgusuyla yapılan sunum ve konuşmaların ardından karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Antalya Fuarları Roadshow Tanıtım Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Eylül 2015 tarihinde saat 10 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Antalya Fuarları Roadshow Tanıtım Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:15
 • Guneş
  07:57
 • Öğle
  13:04
 • İkindi
  15:35
 • Akşam
  17:50
 • Yatsı
  19:21
Sayfa Başı