Antalya fuara hazır

Hürriyet Haber
22 Eylül 2000 - 00:00Son Güncelleme : 22 Eylül 2000 - 00:01

MEDITT-Antalya/Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 23-25 Şubat'ta Anfaş Expo Center'da yapılacak

İYİ BİR TANITIM

Antalya ANFAŞ Expo Center'da 23-25 Şubat 2001’de yapılacak MEDITT-Antalya/Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın, uluslararası platformda ve Türkiye içinde büyük bir ilgi ile karşılandığı belirtildi. Fuarı düzenleyecek olan Ekin Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Halim Bulutoğlu, ‘‘Bu fuar, Akdeniz ve Antalya'nın sahip olduğu güzelliklerin bütün dünya tarafından en iyi şekilde tanınmasını sağlayacak’’ dedi.

YELPAZE GENİŞLEYECEK

300'e yakın tur operatörünün katılacağını açıkladığı fuarın Antalya ve Akdeniz turizmine büyük bir katkı sağlayacağına inandığını söyleyen AESOB Başkanı Orhan Tolunay da, ‘‘Turizmimiz kum deniz ve güneş üçgeninde sıkışıp kalmıştı. Bu fuarla Antalya'da tabiat turizmi, kongre turizmi, sağlık turizmi gibi yeni alanların açılmasını bekliyoruz. Bu sayede kentimizin turizm yelpazesi genişleyecek’’ diye konuştu.

GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Fuara İstanbul'dan Urfa'ya Türkiye'nin her yerinden oteller seyahat acenteleri, turizm merkezleri katılıyor. Türkiye'nin termal ve sağlık turizmi ilk kez bu fuarla toplu olarak görücüye çıkacak. Tüketicinin katılamayacağı MEDITT-Antalya fuarına Antalya, Belek ve Kemer'de bulunan 5 yıldızlı oteller resmi sponsor olarak davetlileri ağırlarken, taşıma sponsorluğunu ise THY ve Sun Expres yapacak.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı