« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya destek istiyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, Antalyaspor'un daha iyi yerlere gelmesi için tüm kentin ve iş dünyasının takımlarına sahip çıkması gerektiğini bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, ATSO Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Akıncıoğlu, ligde güzel bir hava yakaladıklarını ve takımdaki uyumun mükemmel olduğunu kaydetti. Akıncıoğlu, "Futbolcularımızın bize ve taraftara güveni tam. Bu güzel havayı devam ettirmek için Antalyalılar'dan destek istiyoruz" dedi.

Kayseri, Bursa, Eskişehir, Gaziantep kentlerinde iş yapan firmaların futbol takımlarına sponsor olarak destek verdiğini anımsatan Akıncıoğlu, Antalya'daki büyük ölçekli firmalardan yeterli desteği alamamaktan yakındı.

Akıncıoğlu, şunları söyledi: "Ekonomik kriz var. Kimseden çok yüksek katkılar vermesini beklemiyoruz, ama en azından deplasmanlardaki ulaşım ve otel masraflarımız için bize destek olunmasını istiyoruz. Bu hafta evimizde Galatasaray'ı ağırlayacağız. Gelecek hafta ise deplasmanda lig lideri Kayserispor ile karşılaşacağız. Kayseri'ye uçak kaldırmak için görüşmelerimiz sürüyor. Antalya iş dünyasının katkısını bekliyoruz."

ATSO Başkanı Çetin Osman Budak da Süper Lig'de mücadele eden Antalyaspor'un kentin en önemli markası olduğunu belirterek, kentte ticaret yapan herkesi takımlarına destek vermeye davet etti. Antalyaspor'un bu sene ligde başarılı bir grafik çizdiğini belirten Budak, "Antalyaspor bu kentin en önemli markasıdır. ATSO alarak geçmişte olduğu gibi bundan sonra da her zaman takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Dünya markası bir kentin futbol takımı şu anda Süper Lig'de iyi bir noktada. Daha iyi yerlere gelmesi için tüm kentin bu takıma destek vermesi gerekiyor" diye konuştu.

Antalya iş dünyasını gelecek hafta oynanacak Kayserispor maçı için bu kente çıkarma yapmaya ve takımlarına destek olmaya çağıran ATSO Başkanı Budak, Kayseri'nin aynı zamanda Türkiye'nin önemli sanayi kentlerinden biri olduğunu vurgulayarak, Kayserispor maçının bu kentteki yatırımları yerinde görmek için iyi bir fırsat olacağını da dile getirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler