"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Antalya’da konser verdi

Rusya ve Ukrayna’nın ünlü pop yıldızı Vera Brezhneva, Antalya Spice Hotel & Spa’da konser verdi.

Oteldeki açık hava konserlerinin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini belirten İçkale Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İçkale, 16 Ekim’de Gülşen’in, 17 Ekim’de de İstanbul Ahırkapı Roman Orkestrası’nın konserlerine ev sahipliği yapacaklarını söyledi.

Türk mutfağına özel ilgim var

Prens Charles, Marlon Brando gibi birçok ünlü isme yemek hazırlayan İrlandalı şef Rachel Allen, Türkiye’de... ‘Yemek kraliçesi’, Türk kadınlarından ilham alarak hazırladığı “Carte d’or Tatlı Sırlar” kitabının tanıtımı için İstanbul’a geldi. Doors Akademi’deki basın toplantısında Allen, “Türk mutfağına özel bir ilgim var. Bu kadar geniş bir yemek kültürüne sahip olan bir mutfaktan esinlenmemek mümkün değil” dedi.

Kulübüne aplikasyon yaptı

Sosyal medya üzerinden tanıtım konusuna büyük önem veren Kalust Şalcıoğlu, işletmecisi olduğu Richie adlı mekana özel aplikasyon yaptırdı. Aplikasyonun içinde mekândaki etkinliklerle ilgili haberler, fotoğraf galerisi ve sunulan hizmetler yer alıyor.

50 Cent çok sıcakkanlı

Tülin Şahin, “Tülin Şahin ile Moda” adlı programı için 50 Cent’le röportaj yaptı. 50 Cent’le SMS Audio kulaklıklarının lansmanını yaptığı Trump Alışveriş Merkezi’ndeki D&R mağazasında bir araya gelen manken, ünlü rap’çiye stil sırlarını sordu. Hayranı olduğu Amerikalı rap’çiye CD’sini de imzalatan Şahin, “Büyük bir 50 Cent hayranıyım. O nedenle kendisiyle bir araya geldiğimde çok mutlu oldum. Gerçekten çok sıcakkanlı, sempatik biri” dedi.

X