« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya çıkarması

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

‘‘Adana'da, Altay'ı kaç kişi destekledi? Takımımızı, Antalya'da da yalnız bırakmamalıyız’’ diyen Mazhar Zorlu, Göztepe'nin geçen sezon yarattığı renkli tablonun tekrarlanması için kolları sıvadı.

ÖNCÜLÜK YAPIYOR

Altay Divan Kurulu Üyesi Mazhar Zorlu, Antalyaspor'la deplasmanda oynanacak kritik maçta futbolculara tribün desteği sağlamak için kampanya başlattı. Camianın büyükleriyle görüşen Baba Zorlu'nun, ‘‘Bir otobüs de siz tutun. Geçen yıl Göztepe nasıl Antalya'ya aktıysa, aynı tabloyu biz de oluşturmalıyız. Bu konuda duyarlı olun’’ çağrısı olumlu sonuç getirdi.

HAREKETE GEÇİLDİ

Abdurrahman Özener, Erdoğan Tözge, Mahmut Özgener, Ender Türk ve Ahmet Taşpınar'ın birer otobüs tutacağını vurgulayan Zorlu şöyle konuştu: ‘‘Ben de otobüs kaldıracağım. Bu davranış, camianın desteğini göstermesi açısından önemli. Adana deplasmanında Altay'ı kaç kişi destekledi? Takımımızı Adana'daki gibi Antalya'da da yalnız bırakmayalım.’’

ÜÇ PUAN ALMALIYIZ

Galatasaray'ın son maçta İstanbulspor karşısında şanıyla, şerefiyle galibiyet alarak şampiyonluk turu atmak isteyeceğini hatırlatan Baba Zorlu, ‘‘Futbolda her şey olabilir. En kötü ihtimali bile akıldan çıkarmamak lazım. Galatasaray, Kopenhag'dan yorgun dönecek. Sakatları da olabilir. İstanbulspor kazanacakmış gibi düşünüp, üç puan almalıyız’’ dedi.

DÜZE ÇIKACAĞIZ

Zorlu ailesi olarak Altay için çok büyük fedakarlıklar yaptıklarını, ancak şanssız bir sezon geçirdiklerini vurgulayan Zorlu, ‘‘Çok büyük yük altına girdik. Ekonomide yaşanan sıkıntılar ortadayken, bu devirde delilik. İnşallah bu kazayı atlatıp, düze çıkacağız. Sonra da İzmir'de futbolun sorunları konusundaki projeleri ele almak zorundayız’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler