« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya Bşb.'de hedef ilk 10'a girmek

Antalya Büyükşehir Belediye Antrenörü Altar Tunçkol, Cevat Soydaş Turnuvası'nda istediklerini gördüğü için mutlu olduğunu belirtti ve "Doğru transferler yapmışız" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Tunçkol, Bursa'da çok sert 4 maç oynadıklarını ve iyi bir görüntü verdiklerini ifade edip şunları söyledi:

"Diğer takımlar gibi, biz de hazırlık aşamasındayız. Bireysel olarak baktığımızda transferlerin beklediğimiz gibi çıkması bizi sevindirdi. Jordan Theodore çaylak gibi değil, 2-3 yıllık Avrupa deneyimi varmış gibi oynadı. Ron Lewis ve Xavier Gibson istenenleri yaptı. Greg Mongano'nun da gün geçtikçe daha iyi oynayacağını ve beklentilerimizi karşılayacağını düşünüyorum.

Takım olarak mümkün olduğu kadar hızlı oynamaya çalışacağız. Hücumda ise daha sabırlı olmamız ve topu herkesin eline değdikten sonra kullanmamız gerekiyor. Elbette bunların yerleşmesi zamanla ilgili.

Lige kendi sahamızda Galatasaray, deplasmanda Telekom ve Aliağa, kendi sahamızda Anadolu Efes maçlarıyla başlayacağız. Bu 4 maçtan bir veya ikisini kazanabilirsek artıya geçeriz. Bizi çok zor bir lig bekliyor. Çok güçlü rakipler arasında hedefimiz ilk 10 takım arasına girebilmek"


Bunları da Beğenebilirsiniz