« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Antalya Atatürk Stadı Süper Lig'e hazırlanıyor

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD), Antalya İl Temsilciliği, bu yıl Turkcell Süper Lig'de mücadele edecek Antalyaspor'un maçlarını, gazetecilerin daha rahat izleyebilmeleri ve görev yapabilmeleri amacıyla Atatürk Stadı'nda bazı düzenlemeler yaptı.

A.A
SON GÜNCELLEME
TSYD İl Temsilcisi İbrahim Okumamış yaptığı açıklamada, sponsor firma ve kurumlarla anlaşılarak, spor yazarları ve foto muhabirlerine tüm maçlarda, ücretsiz çay, meşrubat, kahve, pasta ve su ikram edileceğini bildirdi.

Okumamış, Coca Cola, Özçay, Kafe Can ve Antalya Pastacılar Odası'nın TSYD'ye sponsorluk yaptığını, Antalyaspor'un da spor yazarlarına yapılacak ikramlar için basın tribününe büfe, foto muhabirleri için de tribün altına dinlenme odası yaptırdığını belirtti. Okumamış, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün de koltuklara kılıf yaptırdığını vurguladı.

Antalya Atatürk Stadı'nda bu yıl foto muhabirleri ve spor yazarlarının bilgisayarlarından kablosuz sistemle internete bağlanabileceklerini de bildiren Okumamış, bunun için stada 250 hat kapasiteli sistem kurulduğunu açıkladı.

Okumamış, “Bu yıl ilk kez basın giriş kapısı bağımsız hale getirildi ve bayan gazeteciler için de tuvalet yaptırıldı. Gazeteciler maç başlamasa dahi bu kapıdan stada girebilecekler” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz