Gündem Haberleri

  Annesi için canını verdi

  Hürriyet Haber
  02.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Babası annesini vurmak için av tüfeğine sarılınca, Adem kendini öne attı ve saçmalara hedef oldu.

  Boşanmak isteyen karısını öldürmeyi amaçlayan çılgın koca, oğlunun kanlar içinde yere düştüğünü görünce kaçtı. Ancak bir süre sonra yakalandı.

  ANTALYA'da filmlere konu olacak bir cinayet işlendi. Boşanmak isteyen 25 yıllık eşi Mukaddes Yılmaz'a av tüfeği ile ateş eden Sami Yılmaz'ın önüne oğlu Adem Ünal atladı. Annesine göğsünü siper eden genç, kalbinden vurulup öldü, Mukaddes Yılmaz ise başından yaralandı. Olaydan sonra kaçan çılgın koca, daha sonra polis tarafından yakalandı.

  BOŞANMA TARTIŞMASI

  Baraj Mahallesi'nde karı-koca arasında başlayan tartışma kanlı bitti. Uzun süredir aralarında geçimsizlik bulunan 48 yaşındaki Mukaddes Yılmaz ile 49 yaşındaki Sami Yılmaz, önceki akşam yine tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Makaddes Hanım, 25 yıllık eşinden boşanmak istediğini yineledi. Ancak karısının bu sözleri üzerine çılgına dönen öfkeli koca, davarda asılı avtüfeği alarak eşine doğrultup tetiğe bastı.

  KENDİNİ FEDA ETTİ

  Olay sırasında evde olan ve annesiyle, babasını barıştırmaya çalışan 22 yaşındaki Adem Ünal Yılmaz, babasının tetiğe dokunduğunu farkedip ani bir hareketle annesinin önüne atladı. Tüfekten çıkan saçmalar, talihsiz gencin göğsüne, arkasında kalan annesinin ise başına isabet etti. Eşi ve oğlu kanlar içinde yere yuvarlanan Sami Yılmaz da, tüfeği yere atıp olay yerinden kaçtı.

  OLAN OĞULLARINA OLDU

  Silah seslerini duyup eve gelen komşuları tarafından bulunan Mukaddes Yılmaz ile oğlu Adem Ünal Yılmaz, Antalya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Askerden 1 ay önce geldiği öğrenilen Adem Ünal Yılmaz, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamazken, annesi tedavi altına alındı. Öfkeli koca Sami Yılmaz ise yakalandı. Daha önce de karısını dövmekten tutuklanan tornacı Sami Yılmaz'ın 3 hafta önce tahliye olduğu öğrenildi. Çılgın koca tutuklandı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı