Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Annemin boğazını kestim

  Doğan ZELOVA-Erdem SÜREK/DHA
  26 Ağustos 2012 - 00:00Son Güncelleme : 25 Ağustos 2012 - 19:26

  Anne ve babası boşandıktan sonra Çanakkale Gelibolu Devlet Hastanesi’nde hemşire olarak çalışan annesi Azime Kılınç’ın (41) yanında yaşayan D.A. (16), 23 Ağustos Perşembe gecesi saat 23.30’da babası E.A.’nın (42) Esenler Mahallesi’ndeki evine geldi.

  Bütün günü Çanakkale merkezde geçiren D.A. akşam babasıyla konuşurken, annesi Azime Kılıç’ın boğazını ekmek bıçağıyla keserek öldürdüğünü itiraf etti. Bunun üzerine baba E.A., kızını Çanakkale Emniyet Müdürlüğü’ne teslim etti.

  Annesini suçluyordu

  Cinayet masası ekipleri de saat 01.30’da Azime Kılınç’ın evine gitti ve kadını boğazı kesilerek öldürülmüş buldu. Evde yapılan incelemede, yatak odasında bulunan cesedin kokmaya başladığı tespit edildi. Cinayet aleti olan ekmek bıçağı da aynı yerde bulundu. D.A. gözaltına alınırken, ifadesi bir çocuk psikiyatristiyle alındı. Yakınları, Çanakkale Devlet Hastanesi Bilgi İşlem Bölümü’nde teknisyen olarak çalışan E.A. ile Azime Kılınç’ın aldatma nedeniyle boşandığını ve baba E.A.’nın yeniden evlendiğini söylediler. D.A.’nın bu boşanmadan annesini sorumlu tuttuğu, hem Azime Kılınç hem de D.A.’nın psikolojik sorunlar yaşadığı da ileri sürüldü.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı